Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilveren sloten en hoekstukken
Startprijs 550 EUR

Bijbel met bruin lederen bewerkte kaft met dubbele zilveren sloten, randen en bloemelementen, 833/000. Bijbel met goud op snee, voorzien van een gladde zilveren rand, met bloemelementen in de hoeken e...

Bijbel met zilveren slot en rand
Startprijs 600 EUR

Bijbel met bruin lederen bewerkte kaft voorzien van dubbele zilveren sloten en rand. Bijbel met goud op snee, voorzien van dubbele gecontourneerde sloten met voorstellingen en een opengewerkte rand me...

Marmelade set met zilver
Startprijs 125 EUR

Marmeladeset met twee kristallen ronde bakjes met deksel op zilveren ronde voetjes, 835/000, geplaatst op een gecontourneerd houten basement met zilveren greep op 4 ivoren pootjes. 27x12x23cm. Origine...

Bijbel met zilver
Startprijs 760 EUR

Bijbel met zilveren sloten en randen, 833/000. Bijbel met lederen kaft: Het nieuwe testament, 1792, versierd met een zilveren rand met floraal motief en 2 sluitingen met cartouches, guirlandes en boka...

6-Delig Engels plated servies
Startprijs 150 EUR

Zes-delig Engels Sheffield plated koffie-thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.

2 Delen Zilver
Resultaat: 60 EUR

Een zilveren broche en lipstickhouder, 833/000. Een streekbroche, rond model met knoppen, ø 55mm, en een achtkantige lipstickhouder versierd met graveerwerk. 5x1cm. In goede staat

Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 500 EUR

Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...

Collier, 4 strengs bloedkoraal met gouden slot
Startprijs 775 EUR

Collier van 4 rijen bloedkoraal met geelgouden streeksluiting. Collier van 4 rijen bloedkoraal, tonvormig, 6 mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, 23 mm, versierd met een rozet van knoppen en b...

Collier van parel en koraal
Startprijs 100 EUR

Collier van parels en koraal bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 5mm, koraal 10x2mm. lengte 42 cm. In goede staat

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 1.150 EUR

Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met knoppen.2 Rijen met bloedkoralen, ø 8,5-9,5 mm, lengte 35 cm. ca 113 gram.

2 Broches met bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 1.200 EUR

Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm

Bloedkoraal collier, 5 rij met gouden slot
Startprijs 550 EUR

Mooi collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoralen, ronde kraal ø 4 mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting, ø25 mm, met geschulpte rand bezet met een...

Bloedkoralen armband
Startprijs 150 EUR

Armband van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in bloemvorm bezet met een bloedkoraal. Voorzien van veilighei...

Armband met parel en koraal
Startprijs 175 EUR

Armband met parel en bloedkoraal bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen parels, ø 8 mm, en bloedkoralen, ø 2 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting bezet met 3 rond c...

Gevlochten bloedkoraalcollier
Startprijs 200 EUR

Collier van bloedkoralen en parelmoerkralen met geelgouden, 585/000, bolsluiting. Collier met 3 rijen bloedkoralen en 9 parelmoerkralen, ø 10 mm, met gladde geelgouden bolletjes. Lengte 78 cm.

6x Messen met zilveren heften
Startprijs 120 EUR

Zes messen met zilveren puntfilet heften. Voorzien van oude belastingkeuren. Lemet gemerkt 'Bruno Wiskemann'. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

6x Dessertmessen + zilv. heften
Startprijs 120 EUR

Zes dessertmessen met zilveren puntfilet heften. Voorzien van oude belastingstempels. Lemet gemerkt 'Bruno Wiskemann'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Fraaie zilveren fotolijst, 925/000, met een brede rand versierd met druivenranken. Breedte 35 mm. Grootte 20x25cm. In doos. Met spiegel.

Zilveren miniatuur molen met molenaar
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur molen, 835/000, geplaatst op 4 bolpoten met molenaar en molenaarsvrouw. 4x4x12cm. ca 36,4 gram. In goede staat

6x Zilveren vorken, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Zes vroeg 18e eeuwse Zwolse zilveren vorken. Achterkant steel wapengravure met initialen. Eén maal reparatie. Mr. Adrianus Beeldemaker - Zwolle. Jaarletter 2 I = 1748. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circ...

Djokja riem
Startprijs 50 EUR

Riem gemaakt uit metaal met uitgewerkte pauw en floraal decor. Breedte 4,5-8cm. Lengte 84 cm. Enkele ogen ontbreken en diverse scheurtjes in de schakels. Redelijke staat

Suikerbak met zilver
Resultaat: 70 EUR

Fraaie ovale geslepen kristallen suikerbak met divers slijpsel en ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met parelranden. Mr. H. Höhle en J.J. Bolhuis - Amsterdam. jl: ...