Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 50 EUR

Zilveren naaldenkoker, 800/000 met ribdecor versierd met krullen aan de uiteindes. Frans. 3 gram. 7 cm. In goede staat

Lot zilver, divers
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met o.a. een kinderbeker met parelrand, een servetband, een pepermuntdoosje met ribpatroon en schild, 2 suikerlepels, een koffielepels en een schaar met zilveren ogen en huls. In redelijke...

Zilveren vis couvert
Resultaat: 200 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat

Zilveren klederdracht broekstukken
Resultaat: 210 EUR

Twee zilveren broekstukken, ronde knopen versierd met een getorste rand. klederdracht van Staphorst of Urk. Voorzien van belastingkeur voor oud en inlands, 1859-1893. ø5 cm. totaal ca 40 gram. Enkele ...

Zilveren fruitschaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...

4 sets met 6 zilveren theelepeltjes
Startprijs 140 EUR

Vier sets met zilveren theelepels, 835/000. Zes lepels met getorste steel en een acanthusblad, MT.: A.Pluut jr, Schoonhoven, 11 cm, zes lepels met puntbak en puntfilet steel, MT.: Koninklijke zilverfa...

5 sets met 6 zilveren lepeltjes
Startprijs 150 EUR

Vijf sets met zilveren lepels, zes lepels met een getorste steel en een bokkepoot, Mt.: onduidelijk,8,5 cm, zes lepels met een steel in ruitvorm met gezaagd rond motief, MT.: Begeer, Voorschoten, 9,5-...

Zilveren klontentang
Startprijs 35 EUR

Zware 835/000 zilveren klontentang met gegraveerde klauwpoten en Haags lofje. Mr. C.J. Begeer - Utrecht. Gewicht: circa 50 gr. Circa 1900. In goede staat.

Zilveren theeschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep. Steel met fraaie hartenfilet. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1870. Gewicht: circa 18 gr. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Zilveren bootje
Startprijs 60 EUR

Kristallen bootje met Russisch slijpsel met zilveren mast en zeil, 835/000, versierd met krullen en een schild. 10x4x12cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Startprijs 120 EUR

Zilveren kandelaar, 800/000, drie lichts op ronde voet met een getorste gelobde bewerking. Versierd met acantusbladeren. 9,5x21x18cm. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. In goede staat

Zilveren slavenband groene steen
Startprijs 70 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met groene gesneden steen. Platte slavenband, 10 mm, met een scharnierende sluiting voorzien van een stuk gesneden jade, 10x26 mm. ø48x62 mm. ca 21,7 gram. In goede staat

2 Hangers & ring met parel
Startprijs 45 EUR

Twee hangers en ring, 333/000, met cultiveparel. totaal ca 3,8 gram.

Jade hanger
Startprijs 60 EUR

Jadehanger, ovaal gesneden met duiven. voorzien van certificaat . Grootte 40x24mm.

Collier met nefriet en parel met witgouden slot
Resultaat: 125 EUR

Collier van nefriet en parels met witgouden sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 5 mm, en nefrietkralen, ø 9 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting met parel en licht groene stenen, ø 1...

3 Barnstenen colliers
Resultaat: 35 EUR

Drie colliers van barnsteen, 60-70 cm. totaal ca 135 gram

3 Gouden trouwringen
Resultaat: 190 EUR

Lot met 3 geelgouden trouwringen, 585/000, bolle modellen voorzien van gravuere. ø 55, 61, 65. Totaal ca 12,9 gram. In goede staat

Zilveren hanger met goud en groene steen
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met vergulde rand en groene steen. Fijn gourmetcollier met een langwerpige hanger met ovaal gefacetteerde steen in een dubbele rand versierd met bollen. lengte 35 ...

2 Jade armbanden
Startprijs 60 EUR

Twee rinkelbanden uit jade, breedte 18mm ø57mm en breedte 17mm ø59mm. Nieuw

2 Jade armbanden
Startprijs 60 EUR

Twee rinkelbanden uit jade, breedte 16,5mm ø578m en breedte 17,5mm ø58,5mm. Nieuw

2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startprijs 170 EUR

Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.

Jade hanger, boedha
Startprijs 80 EUR

Jadehanger in de vorm van een Boedha, voorzien van certificaat. 42x40mm.

5 Edelstenen colliers
Resultaat: 60 EUR

Vijf edelstenen colliers, met o.a. parels, koraal, nefriet, rozenkwarts, been en amethist.

Zilveren beugeltas met rokhaak
Startprijs 280 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak. Half ronde beugel met floraal patroon voorzien van een gecontourneerde rokhaak. De beugel is voorzien van een zwart velouren tas. Amsterdam ca 1760. ca 13,5cm. In g...