Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling 3633
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Tegeltableau, Stilleven 6474
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 10 EUR
S. Ribberink, Naïve voorstelling 1434
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 15 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1435
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 15 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6614
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 15 EUR
3x K.P.M. opdienschalen, wit 6615
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 15 EUR
Lot Plated 542
Lot Plated
Startprijs 20 EUR
Zilveren suikerschep, 1890 674
Zilveren suikerschep, 1890
Startprijs 20 EUR
Zilveren vorkje+naaipriem 693
Zilveren vorkje+naaipriem
Startprijs 20 EUR
Zilveren klontentang, 1960 717
Zilveren klontentang, 1960
Startprijs 20 EUR
Zilveren kinderlepel, 1917 721
Zilveren kinderlepel, 1917
Startprijs 20 EUR
2x Kristal met zilver 749
2x Kristal met zilver
Startprijs 20 EUR
Zilveren petitfour schep 874
Zilveren petitfour schep
Startprijs 20 EUR
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld 1432
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startprijs 20 EUR
Art Deco, Presse-papier 1930 2396
Art Deco, Presse-papier 1930
Startprijs 20 EUR
Lotje divers Aziatica 2504
Lotje divers Aziatica
Startprijs 20 EUR
Antieke strijkijzer 2510
Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR
Kristallen vaasje met houder 5554
Kristallen vaasje met houder
Startprijs 20 EUR
Grote rode glazen vaas 5568
Grote rode glazen vaas
Startprijs 20 EUR
2x  Antieke tegels 6169
2x Antieke tegels
Startprijs 20 EUR
Oude groene Chinese vaas 6536
Oude groene Chinese vaas
Startprijs 20 EUR
Opengewerkte schotel 6607
Opengewerkte schotel
Startprijs 20 EUR
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6611
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 20 EUR
2x Antieke kastkommen, 1890 6612
2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 20 EUR