Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Plated 542
Lot Plated
Startprijs 20 EUR
Zilveren suikerschep, 1890 674
Zilveren suikerschep, 1890
Startprijs 20 EUR
Zilveren vorkje+naaipriem 693
Zilveren vorkje+naaipriem
Startprijs 20 EUR
Zilveren klontentang, 1960 717
Zilveren klontentang, 1960
Startprijs 20 EUR
Zilveren kinderlepel, 1917 721
Zilveren kinderlepel, 1917
Startprijs 20 EUR
2x Kristal met zilver 749
2x Kristal met zilver
Startprijs 20 EUR
Zilveren petitfour schep 874
Zilveren petitfour schep
Startprijs 20 EUR
Djokja zilveren cakevork 622
Djokja zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR
Zilveren cakevork, 1941 648
Zilveren cakevork, 1941
Startprijs 25 EUR
2x Zilveren gebaksvorken, 1928 692
2x Zilveren gebaksvorken, 1928
Startprijs 25 EUR
Antieke veterhaak met zilver,1903 798
Antieke veterhaak met zilver,1903
Startprijs 25 EUR
Roomkan met zilver, 1900 845
Roomkan met zilver, 1900
Startprijs 25 EUR
Mes+vleesvork met zilveren heft 863
Mes+vleesvork met zilveren heft
Startprijs 25 EUR
Asbak met zilv. montuur 894
Asbak met zilv. montuur
Startprijs 25 EUR
Zilveren mosterdlepeltje, 1839 345
Zilveren mosterdlepeltje, 1839
Startprijs 30 EUR
Zilveren mosterlepel,tje 1865 348
Zilveren mosterlepel,tje 1865
Startprijs 30 EUR
Zilveren ringendoosje 612
Zilveren ringendoosje
Startprijs 30 EUR
Zilveren miniatuur fiets 620
Zilveren miniatuur fiets
Startprijs 30 EUR
Kristallen glas met zilveren voet 637
Kristallen glas met zilveren voet
Startprijs 30 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 639
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 30 EUR
Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910 696
Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Startprijs 30 EUR
Zilveren vleesvork, 1875 713
Zilveren vleesvork, 1875
Startprijs 30 EUR
Zilveren theeduim, 1841 788
Zilveren theeduim, 1841
Startprijs 30 EUR
Zilveren lipstick-houder 799
Zilveren lipstick-houder
Startprijs 30 EUR