Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vervallen uit veiling 3633
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Amerikaans Ansonia tafelklokje 3673
Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 40 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3584
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok 3604
Friese staartklok
Startprijs 50 EUR
Franse comtoise 3664
Franse comtoise
Startprijs 50 EUR
Grote antieke regulateur, 1890 3667
Grote antieke regulateur, 1890
Startprijs 50 EUR
Engelse tafelklok 3668
Engelse tafelklok
Startprijs 50 EUR
Mantelklok, Ontw. J. Bosma 3586
Mantelklok, Ontw. J. Bosma
Startprijs 60 EUR
Antiek tafelklokje, 1900 3660
Antiek tafelklokje, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse pendule, 1880 3570
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 70 EUR
3x Antieke Franse comtoises 3602
3x Antieke Franse comtoises
Startprijs 70 EUR
Grote schoolklok, 1900 3651
Grote schoolklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Duitse Junghans Ato klok 3652
Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 70 EUR
Antiek marmeren klokkenstel , 1870 3653
Antiek marmeren klokkenstel , 1870
Startprijs 70 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1880 3654
Antiek Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 70 EUR
Junghans regulateur, 1890 3542
Junghans regulateur, 1890
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3553
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke klok + weerstation, 1920 3603
Antieke klok + weerstation, 1920
Startprijs 80 EUR
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok 3649
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok
Startprijs 80 EUR
Antieke Duitse regulateur, 1880 3650
Antieke Duitse regulateur, 1880
Startprijs 80 EUR
Antiek tafelklokje, 1890 3563
Antiek tafelklokje, 1890
Startprijs 90 EUR
Franse albast Empire pendule 3647
Franse albast Empire pendule
Startprijs 90 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3569
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 100 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3573
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 100 EUR