Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen vaasje met houder 5554
Kristallen vaasje met houder
Startprijs 20 EUR
Grote rode glazen vaas 5568
Grote rode glazen vaas
Startprijs 20 EUR
Lot divers kristal + glas 5531
Lot divers kristal + glas
Startprijs 25 EUR
Lot glas 5565
Lot glas
Startprijs 25 EUR
6x Kristal/glazen karaffen 5567
6x Kristal/glazen karaffen
Startprijs 25 EUR
2x Antieke Opaline vazen, 1900 5532
2x Antieke Opaline vazen, 1900
Startprijs 30 EUR
3x Oud/antiek kristal/glas 5555
3x Oud/antiek kristal/glas
Startprijs 30 EUR
Lot Leerdam glas 5562
Lot Leerdam glas
Startprijs 30 EUR
Blauw glazen geruite cactuspot 5563
Blauw glazen geruite cactuspot
Startprijs 30 EUR
12x Glazen flacons 5561
12x Glazen flacons
Startprijs 35 EUR
Glazen schaal, Kristalunie 5533
Glazen schaal, Kristalunie
Startprijs 40 EUR
Groot antiek glas, 1870 5536
Groot antiek glas, 1870
Startprijs 40 EUR
5x Copier Leerdam glas 5559
5x Copier Leerdam glas
Startprijs 40 EUR
3x 19e eeuws glaswerk 5560
3x 19e eeuws glaswerk
Startprijs 40 EUR
Lotje kristal (10x) 5571
Lotje kristal (10x)
Startprijs 40 EUR
Lot oud glaswerk (5x) 5541
Lot oud glaswerk (5x)
Startprijs 45 EUR
3x Diverse oude/antieke karaffen 5538
3x Diverse oude/antieke karaffen
Startprijs 50 EUR
Antieke glazen tabaksset, 1920 5539
Antieke glazen tabaksset, 1920
Startprijs 50 EUR
4x Antieke karaffen 5542
4x Antieke karaffen
Startprijs 50 EUR
3x Scandinavische vazen 5527
3x Scandinavische vazen
Startprijs 60 EUR
Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930 5529
Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930
Startprijs 60 EUR
3x Divers oud kristal 5537
3x Divers oud kristal
Startprijs 60 EUR
Bonbonnière met zilver 5549
Bonbonnière met zilver
Startprijs 60 EUR
2x Antieke kristallen gembercoupes 5550
2x Antieke kristallen gembercoupes
Startprijs 70 EUR