38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

S. Ribberink, Naïve voorstelling 1434
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 15 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1435
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 15 EUR
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld 1432
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startprijs 20 EUR
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie 1421
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 25 EUR
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt 1424
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 25 EUR
B. Kluivers, Abstract figuratief 1425
B. Kluivers, Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR
Giele Roelofs, Joodse figuren 1426
Giele Roelofs, Joodse figuren
Startprijs 25 EUR
8x 19e Eeuwse prenten 1405
8x 19e Eeuwse prenten
Startprijs 30 EUR
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels 1406
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR
C. Vischer, 2x antieke gravures 1411
C. Vischer, 2x antieke gravures
Startprijs 30 EUR
2x Antieke gravures 1418
2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR
J.G. van Loon, Abstract gezicht 1419
J.G. van Loon, Abstract gezicht
Startprijs 30 EUR
Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien 1361
Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 35 EUR
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht 1194
Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR
Atelier P. Dupont, Werkpaard 1228
Atelier P. Dupont, Werkpaard
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren 1333
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR
7x Diverse werken, 20e eeuw 1349
7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Indonesiche man 1353
Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien 1415
Onduidelijk, Schotse Hooglanden met koeien
Startprijs 40 EUR
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1313
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 45 EUR
Corneille omslagboek 1321
Corneille omslagboek
Startprijs 45 EUR
F. Smits, Twee officieren 1175
F. Smits, Twee officieren
Startprijs 50 EUR
Corneille, Vogels 1178
Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR
Corneille, Ontwerp van een das 1179
Corneille, Ontwerp van een das
Startprijs 50 EUR