Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek kinderkastje, Jugendstil 4137
Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 25 EUR
Tafeltje met tegels 4204
Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR
Kindertafel + stoel 4225
Kindertafel + stoel
Startprijs 25 EUR
Eiken piano 4271
Eiken piano
Startprijs 25 EUR
Antieke spiegel, 1900 4127
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR
Antieke pianokruk, 1920 4212
Antieke pianokruk, 1920
Startprijs 40 EUR
Franse etagere tafel, 19e eeuw 4105
Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Biedermeier armleunstoel, 1820 4156
Biedermeier armleunstoel, 1820
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw 4161
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Moderne vitrinekast 4263
Moderne vitrinekast
Startprijs 50 EUR
Eiken lessenaar 4099
Eiken lessenaar
Startprijs 60 EUR
Queen Anne-stijl vitrine 4255
Queen Anne-stijl vitrine
Startprijs 60 EUR
2x antieke Engelse stoel, 1880 4257
2x antieke Engelse stoel, 1880
Startprijs 60 EUR
Piedestal, Kunststof 4261
Piedestal, Kunststof
Startprijs 60 EUR
Til top tafel 4249
Til top tafel
Startprijs 75 EUR
Pianokruk met leer 4113
Pianokruk met leer
Startprijs 80 EUR
Eiken commode barok stijl 4121
Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR
Moderne lederen relax stoel 4130
Moderne lederen relax stoel
Startprijs 80 EUR
Antieke zetel, A'damse school 4030
Antieke zetel, A'damse school
Startprijs 100 EUR
White wash bijzettafel 4079
White wash bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw 4094
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4114
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR
Dames secretaire, 1900 4117
Dames secretaire, 1900
Startprijs 100 EUR
Jugendstil nachtkastje, 1910 4208
Jugendstil nachtkastje, 1910
Startprijs 100 EUR