Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco, Presse-papier 1930 2396
Art Deco, Presse-papier 1930
Startprijs 20 EUR
Lotje divers Aziatica 2504
Lotje divers Aziatica
Startprijs 20 EUR
Antieke strijkijzer 2510
Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR
Kavel met tientallen aanstekers 2237
Kavel met tientallen aanstekers
Startprijs 25 EUR
Oude glazen etagere 2388
Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR
Antiek schouwophaal montuur 2410
Antiek schouwophaal montuur
Startprijs 25 EUR
6x Oosters, 20e eeuw 2511
6x Oosters, 20e eeuw
Startprijs 25 EUR
Hindelopen tableau 2585
Hindelopen tableau
Startprijs 25 EUR
Antieke opaline petroleumlamp, 1900 2114
Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 30 EUR
Kristalglazen kroonluchter 2168
Kristalglazen kroonluchter
Startprijs 30 EUR
2x Oude Chinese amuletten 2269
2x Oude Chinese amuletten
Startprijs 30 EUR
2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren 2298
2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Startprijs 30 EUR
Lot antieke messen, 1900 2356
Lot antieke messen, 1900
Startprijs 30 EUR
Melkglazen 70er-jaren design lamp 2369
Melkglazen 70er-jaren design lamp
Startprijs 30 EUR
Lot diversen 2403
Lot diversen
Startprijs 30 EUR
Doosje diversen oud/antiek 2404
Doosje diversen oud/antiek
Startprijs 30 EUR
Oude Chinese/Japanse handgreep 2452
Oude Chinese/Japanse handgreep
Startprijs 30 EUR
Japans cloisonné ei, 20e eeuw 2495
Japans cloisonné ei, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Messing vijzels 2522
2x Messing vijzels
Startprijs 30 EUR
5x Japans cloisonne 2526
5x Japans cloisonne
Startprijs 30 EUR
Antieke herenhoed in doos 2276
Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR
Philippe Starck, Alessi citruspers 2278
Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR
2x Antieke kaarskandelaren, 1900 2383
2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Startprijs 35 EUR
Engelse barometer, Mahonie 2536
Engelse barometer, Mahonie
Startprijs 35 EUR