Antiek Engels dienblad ca. 1900 met Ahorn-fineer, schade 66x50x3cm. Cond.: M
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G
3 Aardewerken puddingvormen. 1x in de vorm van een vis ca. 1950 (lichte randschade) 7,5x26x12cm. 1x in de vorm van een ananas H.:4cm. 1x rond geribt schaaltje 20e eeuws H.: 4cm. Cond.: G
Kop en schotel Rosenthal Bavaria 20e eeuws. Kopje is goudkleurig aan de binnenkant, klein chipje aan de voet 3x10x7,5cm.
4 Geslepen kristallen Biedermeier schaaltjes 19e eeuw Holland, beschadigingen 17x14,5x4cm. Cond.: M
7 Kristallen onderzetters 20e eeuw. 4x ø7cm. en 3x ø9cm. Cond.: G
5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G
3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G