Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaars Kaiser
Resultaat: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G

Glazen piano
Resultaat: 15 EUR

Glazen miniatuur vleugel. Klep kan ook open worden gezet d.m.v. een stokje, 20e eeuws, cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 15 EUR

2 Delen kristal waaronder; 1x klein kristallen karafje met originele stolp H.: 22cm. 1x 10-hoekig schaaltje met fruitmotief eind 20e eeuw 17x17cm. Cond.: G

Gebaksstel
Resultaat: 15 EUR

7-Delig aardewerken gebaksstel bestaande uit 1 grote schaal en 6 bordjes. Allen handbeschilderd met bloemmotief eind 20e eeuw. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 15 EUR

Aardewerken etagere van Royal Staffordshire gedecoreerd met bloemen en vogeltjes 34xø25cm.

7 Kop en 8 Schotels
Resultaat: 15 EUR

7 Kop en 8 schotels Japans Satsuma 1e helft 20e eeuw met figurendecor. Enkele bordjes lichte randschade en kopjes enkele haarscheurtjes.

Vaasje, Gouda
Resultaat: 15 EUR

Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.

2 Imari aanbiedschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G

28 Spaarpotten
Resultaat: 15 EUR

Doos met 28 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

4 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

4 Diverse antieke karaffen

Hummel figuur
Resultaat: 11 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1972-1979. Voorstellend meisje in een boom H.:10cm. Voet is slecht gelijmd Cond.: S

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U

Ovaal tablet
Resultaat: 10 EUR

Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G

2 Kandelaars silver plated
Resultaat: 10 EUR

2 Kandelaars silver plated

Doosje munten
Resultaat: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05

Schilderij
Resultaat: 10 EUR

Kopie naar Haagse school, drukwerk op linnen 12x12cm. Cond.: G

Weerstation 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G

2x Inktblotter
Resultaat: 10 EUR

1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Koperen penning
Resultaat: 10 EUR

Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U

Lampje
Resultaat: 10 EUR

Oude wandlamp van koper met glas 20e eeuw. 30x17x9cm. Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen

Weegschaal
Resultaat: 10 EUR

Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G