Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse ronde salontafel
Resultaat: 35 EUR

Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G

Theewagen
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G

Barokstijl commode
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Foltaire
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten barokstijl armfoltaire in notenkleur. Bekleed met rose trijpbekleding. De rugleuning is afgewerkt met een gesneden kroontje. 70-er jaren 108x70x60cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 30 EUR

Rechthoekige salontafel (41x110x60cm.) met 2 bijzettafeltjes (35x48x60cm.). Italiaans design gemaakt van beukenhout eind 20e eeuw.

Oud Hollandse hangvitrine
Resultaat: 30 EUR

Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G

Spinnerstoel + tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.

Spiegel 1910 en bordje
Resultaat: 25 EUR

Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R

Mechelse kapstok
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G

Ronde tafel met glasplaat
Resultaat: 25 EUR

Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G

Vierkante salontafel
Resultaat: 25 EUR

Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G

Pers 120x200cm.
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt tapijt Indo 146x206cm. Cond.: G

Bloementafel + Piedestal
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G

Kamelentas, tapijtje en kussen
Resultaat: 25 EUR

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

2 Perzen
Resultaat: 21 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 20 EUR

Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G

Mahonie kistje
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R

Bijzet tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.

Kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Perzische kameelzak 20e eeuw 52x53cm. Cond.: G

Eiken krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G

Miniatuur linnenkastje
Resultaat: 20 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G