Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G
Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G
Eikenhouten barokstijl commode 20e eeuw met koperbeslag 66x74x39cm. Cond.: G
Rechthoekige salontafel (41x110x60cm.) met 2 bijzettafeltjes (35x48x60cm.). Italiaans design gemaakt van beukenhout eind 20e eeuw.
Oud Hollandse hangvitrine 20e eeuw van eikenhout 53x57x18cm. Cond.: G
Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R
Eikenhouten Mechelse kapstok ca. 1900 met mooie patina 100x30x12cm. Cond.: G
Ronde design salontafel met verchroomd onderstel en ronde glasplaat eind 20e eeuw. 48xø100cm. Cond.: G
Vierkante eiken salontafel met glasplaat. geheel staand op 4 wieltjes eind 20e eeuw 36x90x90cm. Cond.: G
Notenhouten bloemtafel (59xø48cm.) 20e eeuw en een piedestal 90xø24cm. Cond.: G
2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G
Italiaans bijzettafeltje 20e eeuw met goudbeschildering 52xø39cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier opbergkistje ca. 1860 9x29x22cm. Cond.: R
Groen glazen design bijzettafeltje met drie verchroomde poten eind 20e eeuw. 48xø50cm. Cond.: G
Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.
Oude eiken krantenbak 20e eeuw in boerenstijl. Zwaar massief eiken 56x56x37cm. Cond.: G
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G