Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4118
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 650 EUR
19e Eeuwse ovale eettafel 4117
19e Eeuwse ovale eettafel
Startprijs 150 EUR
Antieke halspiegel 4114
Antieke halspiegel
Startprijs 40 EUR
Louis Quinze kabinet 4113
Louis Quinze kabinet
Startprijs 700 EUR
Engelse tiltop tafel 4112
Engelse tiltop tafel
Startprijs 80 EUR
Antieke bijzettafel 4110
Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Art Deco bijzettafel 4109
Art Deco bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Barok vitrinekast 4106
Barok vitrinekast

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Hollandse naaitafel, Willem III 4102
Hollandse naaitafel, Willem III

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse wandtafel 4098
Engelse wandtafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse hangoortafel, 1870 4096
Engelse hangoortafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Lectuurhouder, 19e Eeuw 4095
Lectuurhouder, 19e Eeuw
Startprijs 150 EUR
Antiek dressoir, 1870 4093
Antiek dressoir, 1870
Startprijs 150 EUR
Engelse commode 4092
Engelse commode
Startprijs 200 EUR
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4091
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Antiek hangkastje, 1915 4090
Antiek hangkastje, 1915

Resultaat:

180 EUR

Mahonie vitrine opzetkast 4089
Mahonie vitrine opzetkast
Startprijs 250 EUR
Mahoniehouten vitrinekast 4085
Mahoniehouten vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Antieke eethoek, 1840 4084
Antieke eethoek, 1840
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken 2-deurs spinde 4083
Eiken 2-deurs spinde

Resultaat:

200 EUR

Engelse butlertray, 1920 4081
Engelse butlertray, 1920
Startprijs 170 EUR
Goudkleurige Barok-stijl salontafel 4076
Goudkleurige Barok-stijl salontafel
Startprijs 60 EUR
4x Hollandse Biedermeier stoelen 4075
4x Hollandse Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR
4x Biedermeier stoelen, 1860 4074
4x Biedermeier stoelen, 1860
Startprijs 200 EUR