Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Chinese borden, Queng Lung 7011
6x Chinese borden, Queng Lung

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3x Antieke Delftse Fayence 6059
3x Antieke Delftse Fayence

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1103
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden rijring met oud diamant 633
Gouden rijring met oud diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
7x Chinees porselein 7383
7x Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese hocker 7223
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Chinese waaier in lijst 7151
Antieke Chinese waaier in lijst

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 7008
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
E. Houbolt, Religieuze voorstelling 1076
E. Houbolt, Religieuze voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 7470
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 7135
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselbak 6062
18e Eeuwse Delftse dekselbak

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
IJzeren geldkist, ca. 1700 2036
IJzeren geldkist, ca. 1700

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Geelgouden streekbroche 459
Geelgouden streekbroche

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gouden ring met rookkwarts 128
Gouden ring met rookkwarts

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
3x Chinees borden, 18e eeuw 7364
3x Chinees borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7333
4x Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuws Chinees porselein 7315
4x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese blauwe kom 7299
Chinese blauwe kom

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom met zwart glazuur 7154
Chinese kom met zwart glazuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7124
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oude Chinese schaal 7111
Oude Chinese schaal

Resultaat:

375 EUR