Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5-Delige haardset, 1915 2116
5-Delige haardset, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Empire theestoof 2066
Empire theestoof

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse kassa 2025
Antieke Amerikaanse kassa

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 1830 2007
2x Empire wandkandelaren, 1830

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Oude Bureaulamp 2401
Oude Bureaulamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Set schaakspel figuren 2374
2x Set schaakspel figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Duits antiek 2353
3x Duits antiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot lot antiek linnen 2352
Groot lot antiek linnen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke roulette fiches houder, 1920 2338
Antieke roulette fiches houder, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
19e Eeuws presenteerblad 2335
19e Eeuws presenteerblad

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bestek cassette met Christofle plated bestek 2328
Bestek cassette met Christofle plated bestek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee tuinbeelden 2316
Twee tuinbeelden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gestoken snuiftabakhouder 2302
Gestoken snuiftabakhouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Instrumenten in kistjes 2297
2 Instrumenten in kistjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Wandconsoles 2273
2x Wandconsoles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
18e Eeuws tinnen lepelrek 2238
18e Eeuws tinnen lepelrek

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Mahonie stoof+ketel 2222
Mahonie stoof+ketel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot etnografische pijl en bogen 2213
Lot etnografische pijl en bogen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Boheemse glazen wandlamp 2194
Boheemse glazen wandlamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Diverse lakstempels 2164
4x Diverse lakstempels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antieke dekseldozen 2109
3x Antieke dekseldozen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Kandelaren met putti 2076
2x Kandelaren met putti

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws vogelhuis 2065
19e Eeuws vogelhuis

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910 2053
Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910

Resultaat:

50 EUR