Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7130
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7119
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucijner porselein 7113
Lot Chinees capucijner porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese Yixing trekpotten 7058
2x Antieke Chinese Yixing trekpotten

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese vaas + sokkel 7042
Chinese vaas + sokkel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen boeddha 7026
Chinees porseleinen boeddha

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Chinese schotels 7025
5x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x 17e Eeuwse Wanli borden 7012
2x 17e Eeuwse Wanli borden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 7514
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7474
2x Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Chinese Yixing trekpotten 7466
4x Chinese Yixing trekpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7360
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 7359
2x Kantonese vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Japanse of Chinese vaas 7338
Antieke Japanse of Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7275
3x Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5x Chinees porseleinen kommen 7244
5x Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Japans porselein (10x) 7224
Lot Japans porselein (10x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese celadon kom 7197
Chinese celadon kom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7196
Chinese schaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Celadon vaas 7145
Celadon vaas

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom 7137
Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2x Zeldzame Chinese borden 7075
2x Zeldzame Chinese borden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7074
2x Chinese borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom 7073
Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

400 EUR