Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1329
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling 1324
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling

Resultaat:

100 EUR

J.Maris, Zuid Europese dame 1322
J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Otto Smidt Gross, Zwaaiende bruid 1314
Otto Smidt Gross, Zwaaiende bruid

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ria Exel, Wachten op Godot 1309
Ria Exel, Wachten op Godot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen 1300
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jenson, Stilleven mand met bloemen 1297
Jenson, Stilleven mand met bloemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B. Fitz, Oosterse dame met waaier 1290
B. Fitz, Oosterse dame met waaier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp 1280
Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1279
Leon Danchin, Jachthond met patrijs

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen 1278
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koelen, Wilde bloemenpracht 1276
Koelen, Wilde bloemenpracht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1274
L. Stutterheim, Vaas met bloemen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1266
J. Le Blanc, Vissersboten op zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal 1265
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters 1264
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Portret van een heer 1259
Onduid.gesign., Portret van een heer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Kickert, Stilleven 1254
C. Kickert, Stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Amsterdamse gracht 1243
Ongesigneerd, Amsterdamse gracht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee 1241
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Meisje met hond 1240
Onduid.gesign., Meisje met hond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Beek, Drentse boerderij met boer 1239
A. Beek, Drentse boerderij met boer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht 1238
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht

Resultaat:

150 EUR