Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding 1348
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
A. Blok v. d. Velden, Texel 1182
A. Blok v. d. Velden, Texel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam 1178
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
E. Engelmann, Havengezicht 1127
E. Engelmann, Havengezicht

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen 1095
A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs 1093
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1083
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduid.gesign.,  Windhond op Perzisch kleed 1050
Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden 1000
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1420
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen 1417
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Portret miniaturen 1402
5x Portret miniaturen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram H.K, Kubistisch portret 1393
Monogram H.K, Kubistisch portret

Resultaat:

110 EUR

Jos Francois, Gracht Amsterdam 1380
Jos Francois, Gracht Amsterdam
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Schepen op volle zee 1375
Ongesigneerd, Schepen op volle zee

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. van Kregten, Landschap met koeien 1357
J. van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kees Hak, Stilleven met tafels 1353
Kees Hak, Stilleven met tafels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. Brood, De Kus 1257
H. Brood, De Kus

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven 1245
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Gravure + landkaart 1242
2x Gravure + landkaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
F. Berlingieri, Dame met bloemen 1232
F. Berlingieri, Dame met bloemen

Resultaat:

110 EUR

W. Westerop, Hondenportret 1200
W. Westerop, Hondenportret
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H. Bode, Bomschuit op zee 1148
H. Bode, Bomschuit op zee

Resultaat:

60 EUR