Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
G.V. Vaerenbergh, Damesbuste 5042
G.V. Vaerenbergh, Damesbuste

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Art Deco figuur, 3 Steenbokken 5036
Art Deco figuur, 3 Steenbokken

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Houten beelden, 18e eeuw 5031
2x Houten beelden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Atleet 5030
Bronzen figuur, Atleet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Patrijzen 5028
Bronzen figuur, Patrijzen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Rolls Royce 5027
Bronzen sculptuur, Rolls Royce

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Marmeren buste Napoleon 5008
Marmeren buste Napoleon

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Beeld, Corneille 5006
Beeld, Corneille

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

3x Oosterse figuren 5112
3x Oosterse figuren
Startprijs 40 EUR
Oosters boeddha beeldje 5111
Oosters boeddha beeldje
Startprijs 50 EUR
2x Oude bronzen boeddha figuren 5110
2x Oude bronzen boeddha figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Moderne sculpturen 5108
2x Moderne sculpturen

Resultaat:

30 EUR

2x Antieke marmeren dames bustes 5105
2x Antieke marmeren dames bustes
Startprijs 90 EUR
2x Houten Barok putti 5103
2x Houten Barok putti
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Engelse bisquit figuren 5101
2x Engelse bisquit figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Art Deco plaquette 5096
Antieke Art Deco plaquette

Resultaat:

50 EUR

Antieke bronzen beeldengroep, 1900 5095
Antieke bronzen beeldengroep, 1900
Startprijs 100 EUR
3x Antieke beelden 5094
3x Antieke beelden
Startprijs 60 EUR
19e Eeuws houten Heilig figuur 5092
19e Eeuws houten Heilig figuur
Startprijs 220 EUR
Antiek bronzen figuur, 1910 5091
Antiek bronzen figuur, 1910
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude/antieke bronzen boeddha 5090
Oude/antieke bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Antiek melkmeisje figuur, 1920 5088
Antiek melkmeisje figuur, 1920
Startprijs 60 EUR