Bronzen beeld voorstellend de schilder Verboekhoven (België) ca. 1900 met mooie patina 26x16x10cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U
Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd bronzen beeld van een stijgerend paard met figuur ca. 1900, naar Cousteau. Mooie patina 28x23x11cm. Cond.: U