Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorstekers 925/000, zirk.
Resultaat: 18 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.

Double zakhorloge
Resultaat: 40 EUR

Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer

Parelketting, WG slot
Geen vanafprijs

Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.

Armband, bergkristal
Resultaat: 15 EUR

Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"

Armband, toerm.
Resultaat: 15 EUR

Armband van bergkristal en toermalijn, op elastiek

Armband, wit schuimkoraal
Resultaat: 15 EUR

Armband op elastiek van witte schuim koraal.

Broche
Geen vanafprijs

Ovale broche uitgewerkt met charmant paartje. L. 5.5 cm.

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van rookkwarts kogels, op elastiek

Rabbers
Resultaat: 273 EUR

E.Rabbers Koeien in stal

3 Portretten op board
Geen vanafprijs

3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G

T. Kempers, watermolen
Resultaat: 20 EUR

T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G

Schilderij
Geen vanafprijs

v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G

Eenden boven het water
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, rode bloemen
Geen vanafprijs

Onduidelijke monogram ca. 1920, olieverf op linnen, pot met bloemen 30x40cm. Cond.:G

Schilderij, klaprozen op vaas
Geen vanafprijs

Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U

H. Haerkell, jongensportret
Geen vanafprijs

H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G

R. v.d. Watering, wintergezicht met fazanten
Geen vanafprijs

R. v.d. Watering 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met fazanten 50x78cm. Cond.: U

H. Noordam, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

H. Noordam, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x50cm. Cond.: R

M. Muller, landschap
Resultaat: 60 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

J. Lansaat, heidegezicht
Resultaat: 15 EUR

J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G

Betelin, kerk Oldenzaal
Resultaat: 15 EUR

S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G

A. Prins, landschap met boerderij en zeilboot
Resultaat: 40 EUR

A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Geen vanafprijs