Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"
3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G
T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G
v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijke monogram ca. 1920, olieverf op linnen, pot met bloemen 30x40cm. Cond.:G
Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U
H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G
R. v.d. Watering 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met fazanten 50x78cm. Cond.: U
H. Noordam, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x50cm. Cond.: R
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G
S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G
A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G