Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokkenstel
Resultaat: 30 EUR

Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U

Glazen wandklok
Startprijs 10 EUR

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G

2 Klokjes in messing kast
Resultaat: 20 EUR

Twee klokjes in messing kast. 1x Wekkertje van het merk Emes Duitsland Cond.: R. 1x 8-daags klokje van Schmid (dit klokje is een sloper) Cond.: S

Bim Bam pendule
Resultaat: 15 EUR

Oude Junghans pendule ca. 1940 (Duitsland) in zeer goede staat 47x22x13cm. Cond.: U

Pendule staande vrouw
Resultaat: 15 EUR

Pendule (compositie) 2e helft 20e eeuw van een staande vrouw (iets in de hand ontbreekt), batterij uurwerk 48x29x10cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 30 EUR

Antieke regelateur, Amerikaans model ca. 1900 met gong. Zwart gekleurd 50x31x12cm. Cond.: G

Tafelklok
Startprijs 20 EUR

Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U

Design klokje
Startprijs 20 EUR

Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.

Zaanse klok
Resultaat: 35 EUR

Oude Wuba Zaanlander wandklok 2e helft 20e eeuw met bel en Atlas 48x21x15cm. Cond.: G

Eikenhouten pendule
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule met gongslag met koper en bol glas ca. 1930 28x49x15cm. Cond.: G

Art Nouveau pendule
Startprijs 30 EUR

Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Resultaat: 30 EUR

Antieke wekkerklok van porselein met blauwe glazuur en afbeeldingen van figuren en bloemen ca. 1900 17x14,5x4,5cm. Cond.: G

Bimbamklok, 2-gaats
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1930 in zeer goede staat 77x35x19cm. Cond.: G

Klok, koeieoog
Startprijs 35 EUR

Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G

Regelateur, paard
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R

Goudgelakte pendule
Startprijs 40 EUR

Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G

Art-deco klok
Startprijs 40 EUR

Antieke Art Deco regelateur met eiken kast ca. 1930 48x33x15cm. Cond.: U

Schwarzwalder klokje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur Schwarzwalder klokje Duits begin 20e eeuw gemaakt van hout. Op enkele plekken beschilderd met bloembakjes. Klok is gemaakt in de vorm van een Schwarzwalder huisje. Slinger gemaakt met een sc...

Junghans klok
Startprijs 40 EUR

Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G

Duitse porseleinen wandklok
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen wandklok met Schwarzwalder uurwerk. Porseleinen plaquette is onbeschadigd. Emaille wijzerplaat is beschadigd en het uurwerk moet nagekeken worden 11x19x24cm. Cond.: R

Spaarklok
Resultaat: 40 EUR

Art Deco spaarklok "La pendustrova", Frans ca. 1920 Klok is aan de voorkant met wortelnoten en geintarseerd 23x35cm. Cond.: R

Kandelaar + Klokje Dresden
Resultaat: 35 EUR

Kandelaar en klokje van Dresden porselein 13x10x8cm. en 16x11x4,5cm.

Klokje met console
Resultaat: 36 EUR

Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...

Rood tafelklokje
Startprijs 40 EUR

Rood gelakte pendule met goudkleurig sierwerk en emaille wijzerplaat (Duits uurwerk). Gesigneerd Schmid 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 41x20x9cm. Cond.: G