12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G
Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G
Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Afrikaans houten beeld gemaakt van tropenhout voorstellend een naakte dame die een waterkruik op haar hoofd draagt H.: 71cm. Cond.: G
Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G
Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G
Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U
Oud bronzen aapje die een boek leest, 1e helft 20e eeuw, ongesigneerd 12x8,5x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld midden 20e eeuw, voorstellend een lopend paard die een wagen trekt 44x17x15cm. Cond.: G
Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G
Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.