Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Afrikaanse beelden
Resultaat: 20 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Resultaat: 10 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Resultaat: 10 EUR

Drie grote houten figuren Afrika etc. 48-57cm. Cond.: G

Bronzen briefgewicht
Resultaat: 35 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

Houten beeld, Maria met jezus
Resultaat: 15 EUR

Lindenhouten kerkelijk Mariabeeld 20e eeuw 33x11x8cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Resultaat: 15 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Houten beeld + kaarsenhouder
Startprijs 15 EUR

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x Beeld met handen gesigneerd Jesse '99 47x12x13cm. 1x Beeld van een man met pijl en boog 40x10x11cm. Cond.: G

Beeld Maria
Startprijs 15 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.

2 Balinese beelden
Resultaat: 15 EUR

Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G

Balinese buste
Resultaat: 20 EUR

Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G

Beeld, Ce Have
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Afrikaans beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans houten beeld gemaakt van tropenhout voorstellend een naakte dame die een waterkruik op haar hoofd draagt H.: 71cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, uiltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Aziatisch houten beelden, voorstellend twee heilige figuren ca. 1900. Beelden zijn ingelegd met heel dun ijzerdraad. 1 Beeld mist een stukje H.: 33,5cm. Cond.: G

Beeld, haan
Resultaat: 25 EUR

Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U

Bronzen beeld, aapje
Resultaat: 40 EUR

Oud bronzen aapje die een boek leest, 1e helft 20e eeuw, ongesigneerd 12x8,5x7cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Startprijs 30 EUR

Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 25 EUR

Bronzen beeld midden 20e eeuw, voorstellend een lopend paard die een wagen trekt 44x17x15cm. Cond.: G

3 Bronzen hondjes
Resultaat: 25 EUR

Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Startprijs 35 EUR

Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G

Masker Ogoni
Startprijs 35 EUR

Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.

Masker, Yohure
Startprijs 35 EUR

Prachtig masker van de Yohure stam uit Ivoor Kust. Het is een mooi masker en is ongeveer 30 a 40 jaar oud 36x15cm.

Masker, Yohura
Startprijs 35 EUR

Masker van de Yohura stam uit Nigeria. Het masker is ongeveer 30 jaar oud 28x19cm.