3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G
T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G
v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijke monogram ca. 1920, olieverf op linnen, pot met bloemen 30x40cm. Cond.:G
Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U
H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G
R. v.d. Watering 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met fazanten 50x78cm. Cond.: U
H. Noordam, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x50cm. Cond.: R
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G
S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G
A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
Monogram V.B., litho op papier, vrouw en meisje in Hindelooper dracht 22x30cm. Cond.: G
Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G
B. Dane ca. 1950, olieverf op paneel, gracht met kerk 20x30cm. Cond.: G
G. Bruinenberg ca. 1900, gemengde techniek op papier, winterlandschap bij avond 38x27cm. Cond.: G
L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G
3 Oude gravures 19e-20e eeuw. 1x Doelen, 1x Weduwehuys 1x Meisjeshuys 17x20cm. Cond.: G