08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Rabbers
Resultaat: 273 EUR

E.Rabbers Koeien in stal

3 Portretten op board
Geen vanafprijs

3 Studies J. van Santen (ongesigneerd), olieverf op paneel, 3 portretten van vrouwen 43x38cm. 62x42cm. en 50x40cm. Cond.: G

T. Kempers, watermolen
Resultaat: 20 EUR

T, Kempers 20e eeuw, olieverf op linnen, watermolen 60x70cm. Cond.: G

Schilderij
Geen vanafprijs

Eenden boven het water
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vliegende eenden bij avond 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, rode bloemen
Geen vanafprijs

Onduidelijke monogram ca. 1920, olieverf op linnen, pot met bloemen 30x40cm. Cond.:G

Schilderij, klaprozen op vaas
Geen vanafprijs

Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U

H. Haerkell, jongensportret
Geen vanafprijs

R. v.d. Watering, wintergezicht met fazanten
Geen vanafprijs

R. v.d. Watering 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met fazanten 50x78cm. Cond.: U

H. Noordam, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

H. Noordam, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x50cm. Cond.: R

M. Muller, landschap
Resultaat: 60 EUR

J. Lansaat, heidegezicht
Resultaat: 15 EUR

Betelin, kerk Oldenzaal
Resultaat: 15 EUR

A. Prins, landschap met boerderij en zeilboot
Resultaat: 40 EUR

A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G

Monogram V.B.
Startprijs 5 EUR

Monogram V.B., litho op papier, vrouw en meisje in Hindelooper dracht 22x30cm. Cond.: G

Monogram K. 20-10-'76, Spaans landschap
Startprijs 10 EUR

Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Startprijs 10 EUR

Prent van boerin
Resultaat: 10 EUR

Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G

Schilderijtje
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G

B. Dane, gracht met kerk
Startprijs 10 EUR

B. Dane ca. 1950, olieverf op paneel, gracht met kerk 20x30cm. Cond.: G

Schilderij, Bruinenberg
Startprijs 10 EUR

G. Bruinenberg ca. 1900, gemengde techniek op papier, winterlandschap bij avond 38x27cm. Cond.: G

Schilderij met bloemen
Resultaat: 15 EUR

L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G

Bruno Reinhorst
Startprijs 15 EUR

Bruno Reinhorst, ets op papier, Alt Hamburg 26x36cm. Cond.: G

3 Gekleurde etsen
Startprijs 15 EUR

3 Oude gravures 19e-20e eeuw. 1x Doelen, 1x Weduwehuys 1x Meisjeshuys 17x20cm. Cond.: G