Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Peseta
Geen vanafprijs

Munt van 5 Pesetas Spanje uit 1949.

Bronzen penning
Geen vanafprijs

Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.

Zilveren 1/2 dollar
Geen vanafprijs

Zilveren munt van 1/2 Dollar, Amerika uit 1964. ø30mm ca. 12,5gr. In redelijk goede conditie.

4 Gedenkmunten
Geen vanafprijs

3 Munten 1 cent 1878-1881
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).

3 Munten 1 cent 1882-1884
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.

5 Cent 1934 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1934 in P conditie

5 Cent 1936 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1936 in P conditie.

5 Cent 1932 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1932 in P conditie.

10 Cent 1916
Resultaat: 4 EUR

Munt van 10 cent uit 1916.

10 Cent 1925 (P)
Resultaat: 4 EUR

Munt van 10 cent uit 1925 in P conditie.

25 Cent 1919 (ZF/P)
Resultaat: 4 EUR

Munt van 25 cent uit 1919 in ZF/P conditie.

1/2 Duit 1808 (ZF) Ned. Indië
Resultaat: 5 EUR

Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.

3 Munten 2,5 cent 1914-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 2,5 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (ZF+), 1920 (ZF+) en 1945PP (PR)

1 Gulden 1737
Resultaat: 25 EUR

Munt van 1 Gulden uit 1737 in gebruikte staat.

35 Ingelijste centen
Resultaat: 15 EUR

Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G

3 Munten 1 Cent 1902-1905
Resultaat: 8 EUR

Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).

8 Munten 1 cent 1901-1918
Resultaat: 10 EUR

Acht munten van 1 cent uit 1901G (F+), 1901K (F+), 1906 (ZF), 1914 (F/ZF), 1915,1916, 1917, 1918.

4 Munten 1 cent 1941-1944 (zink)
Startprijs 10 EUR

Vier zinken munten van 1 cent uit 1941 (P), 1942 (P), 1943 en 1944 (ZF).

8 Munten 2,5 cent 1913-1941
Resultaat: 15 EUR

Acht munten van 2,5 cent uit 1913 (ZF-), 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 1941 en 1941 (zink).

5 Cent 1879 (FDC)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 5 cent uit 1879 in FDC conditie.

3 Munten 5 cent 1941-1943
Resultaat: 10 EUR

Drie zinken munten van 5 cent uit 1941, 1942 (P), en 1943 (ZF+).

10 Cent 1906 (PR+)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1906 in PR+ conditie