Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G
Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R
16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G
Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G
Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G
Zeven oude teddyberen 2e helft 20e eeuw, mohair 21-77cm. Cond.: G