Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schildpad pop
Geen vanafprijs

Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.

3 Speelgoed auto's
Resultaat: 15 EUR

Drie diverse speelgoedautootjes. 1x Dinky Toys Rolls Royce Phantom V. 1x blauwe DDR Bar Kas Bar 60-er jarenb. 1x Lesney auto Citroën DS19. Cond.: G (Bespeeld)

Highway Patrol, Germany
Startprijs 20 EUR

Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G

2 Steif knuffels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R

Kavel poppenboekjes met kralen
Startprijs 20 EUR

16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G

Blikken auto Dehli
Startprijs 25 EUR

Blikken auto Dehli L.:26cm. Cond.: G

Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR

Oranje betonmolen
Startprijs 25 EUR

Divers porselein
Startprijs 30 EUR

Doos divers porselein, borden etc. 20e eeuw. Cond.: G

6 Delen speelgoed
Startprijs 35 EUR

Zes delen speelgoed, waaronder diverse Trix wagons en een loc met originele doos. Cond.: G

Porseleinen hoofdje
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G

Servies, blikken theeblad
Startprijs 35 EUR

Oud 7-delig porseleinen kinderservies ca. 1940 met emaille presenteerblak in goede staat 16x31x24cm. Cond.: G

Blauwe radio
Startprijs 35 EUR

Speelgoed kraan
Startprijs 40 EUR

Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G

Raceauto, Japan
Startprijs 40 EUR

Speelgoedauto gemaakt in Japan, Raceauto "15". Grijs met rood-witte strepen 28x16x7cm. Cond.: G

Knipmuts + 2 hoedjes
Startprijs 40 EUR

Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G

Kavel van 7 beren
Startprijs 40 EUR

Zeven oude teddyberen 2e helft 20e eeuw, mohair 21-77cm. Cond.: G

5 K.O. Germany
Startprijs 45 EUR

5 K.O. Germany, papier mache, alles origineel L.: 29cm. Cond.: R

Blikken caravan
Startprijs 45 EUR