Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten partnerdesk
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

handgeknoopte pers
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 154x111cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Salonbank
Resultaat: 40 EUR

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

Ca. 10 Kussen
Resultaat: 60 EUR

Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G

Voetenbankje
Resultaat: 10 EUR

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Ovale spiegel
Resultaat: 10 EUR

Grote ovale Engelse spiegel met eikenhouten lijst en facetgeslepen glas ca. 1900 90x60cm. Cond.: G

Klein wortelnoten kastje
Resultaat: 25 EUR

Oud klein notenfineer 2-deurskastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 72x79x44cm. Cond.: G

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 30 EUR

Mooie wortelnoten salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met geschulpt blad en snijwerk op de poten 51x83cm. Cond.: G

Noten armleunstoeltje
Resultaat: 90 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel ca. 1890 met mooie stoffering. Afgewerkt met koperen nagels, in zeer goede staat 73x52x52cm. Cond.: G

Tafel
Geen vanafprijs

Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G

Thonet stijl stoel
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G

Grenen spekkast
Resultaat: 20 EUR

Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

Perzisch kleed 158x122cm.
Startprijs 10 EUR

Perzisch kleed 158x122cm. Cond.: G

Pakistaans tapijt
Resultaat: 10 EUR

Oud Pakistaans tapijt 79x118cm. Cond.: G

Twee kleden
Startprijs 10 EUR

Twee Perzische kleden en een kamelenzak. Cond:G

Eikenhouten hangvitrine
Resultaat: 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G

Beukenhouten kinderstoeltje
Startprijs 15 EUR

Oud beukenhouten kinderstoeltje 50-er jaren 42x30x31cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Groot Perzisch kleed 290x200cm. Cond.: G

3-Delig eiken minisetje
Resultaat: 15 EUR

Oud 3-delig eiken miniset 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x51x34cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Startprijs 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 154x102cm. Cond.: G