Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Asbak, 1890
Geen vanafprijs

Gero asbakje druk bewerkt ø9cm. Cond.: G

Taartschep met 11 vorkjes
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U

Set silverplated presenteervorkjes
Startprijs 10 EUR

Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes holland 835/000 14gr

2 Zilv. ceintuurplaten
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren ceintuur platen op rode fluwelen band.

4 Glazen, zilv. voet
Resultaat: 15 EUR

Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren lepeltjes 800/000 ca.23gr. Cond.: U

6 Plated servetringen
Resultaat: 40 EUR

Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G

Plated lepel
Resultaat: 15 EUR

Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G

Hengselschaal,silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.

Schenkkan
Startprijs 15 EUR

Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U

Portemonnee + waaiervormig deel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U

Blakertje
Resultaat: 20 EUR

Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G

Silverplated suikerpot + schep
Startprijs 20 EUR

Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G

3 Bestekdelen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G

2 Mosterdlepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U

43 Silverplated dasspelden
Resultaat: 20 EUR

43 Silverplated dasspelden o.a; stripfiguren, sporten, dieren,en beroepen als afbeelding Cond.: G

Plated Jugendstil schaal
Startprijs 20 EUR

Antieke plated Jugendstil schaal Duitsland 1912, 4x37x22cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Startprijs 20 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren theezeefje
Resultaat: 20 EUR

Mooi zilveren theezeef op 3 schijfpootjes ca. 45gr. Cond.: U

Snuifdoosje
Resultaat: 20 EUR

Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.

Silverplated beugeltasje
Resultaat: 20 EUR

Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G