Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U
Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G
Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G
Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U
Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G
Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.
Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G
Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.
Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G
Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G
Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U
43 Silverplated dasspelden o.a; stripfiguren, sporten, dieren,en beroepen als afbeelding Cond.: G
Antieke plated Jugendstil schaal Duitsland 1912, 4x37x22cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G