Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kastkommen, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Twee antieke aardewerken Petrus Regout Maastricht kastkommen (1 gelijmd), decor Tancrede ca. 1880 10xø16cm. Cond.:R

6 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Zes antieke Petrus Regout & Co Maastricht aardewerken borden ca. 1890, decor Alpine ø26cm. Cond.: G

10-Delig koffieservies
Geen vanafprijs

10-Delig porseleinen koffieservies Limoges Frankrijk. Handbeschilderd ca. 1930 bestaande uit; 1 tablet, 4 schotels, 3 kopjes, melkkan en koffiekan. 29x34cm. Cond.: G

Villeroy & Boch bord
Resultaat: 5 EUR

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

Vaas, Imaristijl
Resultaat: 20 EUR

Grote Japanse vaas 20e eeuw met bloem- en gouddecor, Imari-stijl 36x35cm. Cond.: G

Japans serviesje
Resultaat: 25 EUR

Oud Japans theeserviesje ca. 1930 met oranje decor van figuren, bloemen en goud (chips) Cond.: R

4 imari borden
Resultaat: 10 EUR

Vier imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R

2 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G

Kristallen vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote antieke kristallen vaas ca. 1900, rijkelijk bewerkt met gouddecor 28,5xø17cm. Cond.: U

5 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Vijf antieke aardewerken borden Petrus Regout & co Maastricht ca. 1890, decor Flora (1 chip) ø19cm. Cond.: G

6 Borden, Villeroy & Boch
Geen vanafprijs

Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G

Petit four stelletje, Regout
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken petit four stelletje van Petrus Regout begin 20e eeuw. Cambridge Castello Blue. Landschapsdecor met kasteel 25x14cm. Cond.: G

3 Borden, Petrus Regout
Resultaat: 10 EUR

Drie antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1890, decor Amazone (1 beschadigd) ø26cm. Cond.: G

Japans bord
Resultaat: 5 EUR

Japans bord 20e eeuw met decor van vogels, bloemen etc. 4,5xø28,5cm. Cond.: U

3 Borden, Petrus Regout
Resultaat: 10 EUR

Drie borden van Petrus Regout Maastricht, decor Ruth Boaz ca. 1890 Holland ø26cm. Cond.: G

2 Sierbordjes
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen sierbordjes. Delft Porseleyne Fles 60-er jaren. Blauw bloemdecor ø33cm. Cond.: G

6 Porseleinen dieren
Geen vanafprijs

Zes porseleinen dierfiguren 20e eeuw. 2 Eenden (bisquit), vogel (bisquit), hert, paard en een hond geglazuurd. Tussen de 3,5cm. en 8cm. hoog. Cond.: G

8 Sierborden
Geen vanafprijs

Acht oude sierborden 20e eeuw met blauw decor. 1 Beschadigd. Petrus Regout Societe Ceramique Delft

5 Delen Japans aardewerk
Geen vanafprijs

Vijf delen Japans porselein ca. 1900. 1x Satsuma kan met gouddecor en voorstelling van een Geisha en twee mannen 7xø20cm. 4x Kop & Schotels van eierschaal porselein met familiestempel, decor van Geish...

Herinneringsbord + Documentatie
Geen vanafprijs

Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. "Het verheugd Amsterdam aan zijne kinderen in huldiging 1898". Met documentatie ø20cm. Cond.: G

Imari bordje
Resultaat: 5 EUR

Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G

2 Delfts bloempotten
Geen vanafprijs

2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G

Imari bord ø31cm.
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord 19e eeuw met geschulpte rand en landschapsdecor. 1 Hoekje gelijmd verder gaaf ø31cm. Cond.: M

Imari bord ø21,5cm.
Resultaat: 5 EUR

Japans imari bordje 19e eeuw, gedecoreerd met bloemendecor ø21,5cm. Cond.: G