Twee antieke aardewerken Petrus Regout Maastricht kastkommen (1 gelijmd), decor Tancrede ca. 1880 10xø16cm. Cond.:R
Zes antieke Petrus Regout & Co Maastricht aardewerken borden ca. 1890, decor Alpine ø26cm. Cond.: G
10-Delig porseleinen koffieservies Limoges Frankrijk. Handbeschilderd ca. 1930 bestaande uit; 1 tablet, 4 schotels, 3 kopjes, melkkan en koffiekan. 29x34cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G
Grote Japanse vaas 20e eeuw met bloem- en gouddecor, Imari-stijl 36x35cm. Cond.: G
Oud Japans theeserviesje ca. 1930 met oranje decor van figuren, bloemen en goud (chips) Cond.: R
Vier imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R
Grote antieke kristallen vaas ca. 1900, rijkelijk bewerkt met gouddecor 28,5xø17cm. Cond.: U
Vijf antieke aardewerken borden Petrus Regout & co Maastricht ca. 1890, decor Flora (1 chip) ø19cm. Cond.: G
Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G
Aardewerken petit four stelletje van Petrus Regout begin 20e eeuw. Cambridge Castello Blue. Landschapsdecor met kasteel 25x14cm. Cond.: G
Drie antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1890, decor Amazone (1 beschadigd) ø26cm. Cond.: G
Japans bord 20e eeuw met decor van vogels, bloemen etc. 4,5xø28,5cm. Cond.: U
Drie borden van Petrus Regout Maastricht, decor Ruth Boaz ca. 1890 Holland ø26cm. Cond.: G
Twee porseleinen sierbordjes. Delft Porseleyne Fles 60-er jaren. Blauw bloemdecor ø33cm. Cond.: G
Zes porseleinen dierfiguren 20e eeuw. 2 Eenden (bisquit), vogel (bisquit), hert, paard en een hond geglazuurd. Tussen de 3,5cm. en 8cm. hoog. Cond.: G
Acht oude sierborden 20e eeuw met blauw decor. 1 Beschadigd. Petrus Regout Societe Ceramique Delft
Vijf delen Japans porselein ca. 1900. 1x Satsuma kan met gouddecor en voorstelling van een Geisha en twee mannen 7xø20cm. 4x Kop & Schotels van eierschaal porselein met familiestempel, decor van Geish...
Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. "Het verheugd Amsterdam aan zijne kinderen in huldiging 1898". Met documentatie ø20cm. Cond.: G
Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G
2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G
Japans imari bord 19e eeuw met geschulpte rand en landschapsdecor. 1 Hoekje gelijmd verder gaaf ø31cm. Cond.: M
Japans imari bordje 19e eeuw, gedecoreerd met bloemendecor ø21,5cm. Cond.: G