Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos koperwerk
Geen vanafprijs

Beschilderd kamerscherm
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Stoofje
Geen vanafprijs

Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G

Kapstok met reeënpoten
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kapstok gemaakt van reebokpoten in zeer goede staat 112x16,5x15cm. Cond.: U

2 Raamhorren
Resultaat: 10 EUR

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

Doos diversen + 2 lopers
Resultaat: 5 EUR

Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 15 EUR

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan (Tiel) 20e eeuw in zeer goede staat 43x25xø14cm. Cond.: G

Typemachine
Resultaat: 5 EUR

Oude typmachine van het merk Universal underwood, in koffer in goede staat 17x32x33cm. Cond.: G

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

6-Lichts kaarsenkroon
Resultaat: 107 EUR

Antieke kerkelijke hang kaarsenkroontje ca. 1900, geheel gemaakt in de gotische stijl.19xø32cm.. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 5 EUR

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

2 Houten figuren
Resultaat: 5 EUR

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Doos kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 5 EUR

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Speculaasplank
Resultaat: 35 EUR

Antieke 19e eeuwse speculaasplank Holland 67x11x2,5cm. Cond.: G

Oude radio
Resultaat: 10 EUR

Oude Grundig radio (wereldontvanger) 60-er jaren in goede staat 36x71x28cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 55 EUR

Twee oude bronzen kandelaars met grote kraag 20e eeuw 20xø13cm. Cond.: G

2 Koperen lampen
Resultaat: 1 EUR

Twee koperen lampen 20e eeuw. 60xø15cm. en 35xø14cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk (Azië)
Resultaat: 1 EUR

3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 3 EUR

Doos diversen met 3 tinnen objecten, 1x rest-servies creme-goud en 1 glazen vaas (groen.)

2 Foto's in lijst
Resultaat: 10 EUR

Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G

Beeld, meisje te paard
Geen vanafprijs

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S