Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...
Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U
Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G
Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G
Grote Kienzle tafelklok met Westminster uurwerk ca. 1910, kwartierslag en silent functie. Eikenhouten kast met zuilen en geslepen glas, uurwerk is nagekeken 44x30,5x25cm. Cond.: G
Luikse meidenklok 19e eeuw met wekkerwerk. Klein formaat (zeldzaam). Geheel gereviseerd. Gesigneerd L. Yungbloed a petit prechain ø23cm. Cond.: U
Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U