514 Germany, model Beatrix, stenen gemodeleerd hoofd, stoffen lijf, L.: 44cm. Cond.: G
Storch, 2 ooievaars R. 49, gemodelleerd bruin haar, blauwe vaste ogen, gesloten mond Cond.: G
Ongemerkt, celluloid hoofd gelijk henri van schildpad, geleed lijf van kunststof, geschilderde blauwe ogen, open gesloten mond L.: 34cm.
Mutli-Action Electra-Jet met lampen. KLM vliegtuig, gemaakt door Nomura (Japan). Met originele doos 38x41,5cm. Cond.: G
Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...
Kavel 10 diverse poppen waaronder; 1x papier mache kledendracht popje (34cm.) origineel, Lassie. 1x Papier mache kledendracht popje (34cm.) origineel, 1x Papier mache meisje (42cm.) met slaapogen, 1x ...
König & Wernicke 178/9, blonde pruik met vlechten, blauwe slaapogen, 2 tandjes boven, tortulon L.: 50cm. Cond.: G
Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.
Nr. 162/4, stenen hoofd, gemodelleerd haar als Bärbel, gesloten mond, L.: 38cm.
W en Z. 199/35, baby, bruine slaapogen, masse hoofd, gemodelleerd haar, boven 2 tanden, stoffen lijf L.: 35cm. Cond.: R
Selba (gerestaureerd), alles origineel, bruine vaste ogen, vast hoofd van voor 1940 L.: 43cm. Cond.: R
Eichelman, papier mache hoofd, stoffen lijf, geschilderde ogen, gevormd haar Cond.: U
K & R 728/4, bruine flirtogen, open mond met boven 2 tandjes, lichaam gemerkt, schildpad zitbaby L.: 33cm. Cond.: R
Arnold Primat blikken speelgoedauto, met op afstand bestuurbaar mechanisme. Gemaakt in West-Duitsland Werkend. Rood/beige van kleur in goede conditie. Dak heeft wel diverse lakbeschadigingen. 25x9x7cm...
Oud poppenhuis 30-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen (celluloid), meubels, aardewerk, metaal etc. Accesoires 30-er jaren en later 28x52x30cm. Cond.: G
Oud poppenhuis 50-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen, porseleinen en metalen voorwerpen en meubels 33x56x26cm. Cond.: G
Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U
Inge, schildpad, blauwe vaste ogen, alles origineel, blond gemodelleerd haar L.: 56cm. Cond.: U
Oude poppen-woonkamer (eigenbouw) 2e helft 20e eeuw met diverse meubels, kabinet, piano, eethoek, bank en diverse accesoires 30x31x57cm. Cond.: G
Ä.V. Neuhaus am R.w.G nr. 9501, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, blauwe slaapogen, 4 tandjes boven, mohair pruikje. L.: 24cm. Cond.: R
Oude poppenslaapkamer (eigenbouw) met diverse poppen (porselein), meubels, lampen porselein en metaal ca. 1930 en later 30x56x32cm. Cond.: G