Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Munt van 1/2 Gulden 1840, Wurttemberg
Resultaat: 20 EUR

Zilveren munt van 1/2 Gulden uit 1940, Wurttemberg. Opschrift "WILHELM KONIG V WURTTEMBERG". Ca. 5,2gr. ø24,2mm. Munt is in redelijk tot goede staat.

Bayern: 1 Gulden 1845
Resultaat: 35 EUR

Munt van 1 Gulden (Bayern) uit 1845. Opschrift "LUDWIG I KOENIG VON BAYERN". Munt is in redelijke staat.

2 Hongaarse munten
Resultaat: 25 EUR

Twee Hongaarse munten. 1x munt van "20 Kreuzer" uit 1845 B. 1x Munt van ?? Kreuzer uit 1844 A.

Stoomwals
Resultaat: 45 EUR

Oude stoomwals van metaal (functioneel met brander) "Old Smokey" 2e helft 20e eeuw 21x33x15cm. Cond.: G

5 Flessen wijn, 1976
Resultaat: 30 EUR

Vijf flessen rode wijn; 2x Chateau Haut-Guilard Montagne St Emilion 1976, 2x Glos Trimoulet S.H.T. Emilion Grand Cru 1976 en 1x Chteau Cote Bellevue Appellation Cotes de Bourg Controlee 1975.

5 Flessen wijn
Resultaat: 30 EUR

Vijf flessen rode wijn; 2x Christian de Marjan Volnay 1971, 2x Les Pallieres Gigon das 1982 en 1x Chateau Gaillard Saint-Emilion Grand Cru 1982.

2 Koperen wandlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee koperen wandlampen met glazen kappen ca. 1900, firma IANTE England 42x16x22cm. Cond.: G

2 Antieke ringen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G

Kerststal
Resultaat: 60 EUR

Oude kunststoffen kerststal bestaande uit 12 grote figuren in zeer goede staat 7-50cm. 1 Oor van de os mist. Cond.: G Hoofd van kindje Jezus is eraf.

2 Zwarte hoge hoeden
Resultaat: 40 EUR

Twee zwarte hoge herenhoeden in originele doos ca. 1900 30x18x35cm. Cond.: G

Ovaal antiek dienblad
Startprijs 60 EUR

Ovaal 19e eeuws mahoniehouten Engels dienblad met koperbanden in zeer goede staat 5x35x49cm. Cond.: G

Indonesische keukenweegschaal
Resultaat: 22 EUR

Indonesische Weegschaal ca. 1900 met opschrift "C. Schlieper Remscheid, alleen voor huishoudelijk gebruik Tida Boleh Pake Boeat Dagangan" 32xø26cm. Cond.: G

Biedermeier sleutelkastje
Resultaat: 170 EUR

Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Resultaat: 60 EUR

Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Resultaat: 45 EUR

Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G

Ongesigneerd, dienstmeid
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd vrouwenportret van een dienstmeid ca. 1900, olieverf op paneel 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, Trovati
Resultaat: 190 EUR

Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G

Veenendaal
Resultaat: 35 EUR

A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G

W. Sluiter
Resultaat: 300 EUR

Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...

Doosje met div. zilv. hangers
Resultaat: 20 EUR

Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U

Hanger zilv/div.stenen
Resultaat: 25 EUR

Hanger zilver 925/000 multi colour stenen, citrien,amethist,peridot en witte en blauwe topaas. L.3 cm.

Lepeldoosje met 6 zilv. lepels
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U

Broche
Geen vanafprijs

Broche Djokja zilver. mooi opengewerkt, met in het midden een groene steen. ø 4cm.ca. 9.1 gr.