Zilveren munt van 1/2 Gulden uit 1940, Wurttemberg. Opschrift "WILHELM KONIG V WURTTEMBERG". Ca. 5,2gr. ø24,2mm. Munt is in redelijk tot goede staat.
Munt van 1 Gulden (Bayern) uit 1845. Opschrift "LUDWIG I KOENIG VON BAYERN". Munt is in redelijke staat.
Twee Hongaarse munten. 1x munt van "20 Kreuzer" uit 1845 B. 1x Munt van ?? Kreuzer uit 1844 A.
Oude stoomwals van metaal (functioneel met brander) "Old Smokey" 2e helft 20e eeuw 21x33x15cm. Cond.: G
Vijf flessen rode wijn; 2x Chateau Haut-Guilard Montagne St Emilion 1976, 2x Glos Trimoulet S.H.T. Emilion Grand Cru 1976 en 1x Chteau Cote Bellevue Appellation Cotes de Bourg Controlee 1975.
Vijf flessen rode wijn; 2x Christian de Marjan Volnay 1971, 2x Les Pallieres Gigon das 1982 en 1x Chateau Gaillard Saint-Emilion Grand Cru 1982.
Twee koperen wandlampen met glazen kappen ca. 1900, firma IANTE England 42x16x22cm. Cond.: G
Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G
Oude kunststoffen kerststal bestaande uit 12 grote figuren in zeer goede staat 7-50cm. 1 Oor van de os mist. Cond.: G Hoofd van kindje Jezus is eraf.
Twee zwarte hoge herenhoeden in originele doos ca. 1900 30x18x35cm. Cond.: G
Ovaal 19e eeuws mahoniehouten Engels dienblad met koperbanden in zeer goede staat 5x35x49cm. Cond.: G
Indonesische Weegschaal ca. 1900 met opschrift "C. Schlieper Remscheid, alleen voor huishoudelijk gebruik Tida Boleh Pake Boeat Dagangan" 32xø26cm. Cond.: G
Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G
Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G
Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd vrouwenportret van een dienstmeid ca. 1900, olieverf op paneel 7x9cm. Cond.: G
Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U
Hanger zilver 925/000 multi colour stenen, citrien,amethist,peridot en witte en blauwe topaas. L.3 cm.
Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U