Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...

Mahonie meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G

Frans bankje
Resultaat: 60 EUR

Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G

V.O.C. Kist
Resultaat: 230 EUR

Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G

Smeedijzeren tuintafel
Resultaat: 30 EUR

Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U

Bureau draaistoel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten bureau-draaistoel ca. 1880 met zware gietijzeren voet (bewerkt) en lederen zitting, Engeland 82x51x58cm.

Franse ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G

Wit Louis Quinze stijl bankje
Resultaat: 60 EUR

Wit gelakt Louis Quinze stijl bankje ca. 1930 met gobelin gestoffeerd 85x123x54cm. Cond.: G

Mintgroene eethoek + 4 stoelen
Resultaat: 85 EUR

Decoratieve mintgroene eethoek met biezen zitting. Engelse landhuisstijl 2e helft 20e eeuw 75xø78cm. en 90x43x46cm. Cond.: G

Wit ronde tafel, marmeren blad
Resultaat: 60 EUR

Louis Seize stijl salontafel. Creme met goud en onyx blad 20e eeuw 47xø80cm. Chip van blad Cond.: G

Roestvrijstalen salontafel
Startprijs 35 EUR

Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G

2 Roestvrijstalen bijzettafels
Resultaat: 50 EUR

Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten theekastje, ca.1910, aan 3 zijden te openen, met facet geslepen glas en taps toelopende poten, daarbij een los dienblad met bronzen handgrepen. 79x63x42 cm., Cond.:G

Frans bloementafeltje
Resultaat: 45 EUR

Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G

4 Henry Deux stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier eikenhouten Henry Deux stoelen 19e eeuw met stoffering 92x40x46cm. Cond.: G

Tafeltje, parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Aziatisch tafeltje ca. 1900 met parelmoer ingelegd staande op driepoot. geschulpt blad 57x27x27cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Startprijs 600 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Eikenhouten lessenaar
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G

Grenen kast Willem III, ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G

Wangentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 50 EUR

Grote aparte Oostenrijkse schrijftafel met 3 lades aan 1 zijde. Groen beschilderd met bloemen 20e eeuw 75x183x85cm. Cond.: G

Mahonie halve-maantafel
Resultaat: 120 EUR

Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R

Damesbureau
Resultaat: 150 EUR

Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...