Eikenhouten Art Deco tafelklok ca. 1920 met Junghans uurwerk. Wijzerplaat van koper en prachtig gestyleerd 23x29x12,5cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse Kienzle wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kuif en knoppen in zeer goede staat 118x41x20cm. Cond.: G
Antieke Duitse vrijslinger met een zeldzaam messing uurwerk. Gesigneerd "Gebr. Eppner Berlin" met sierlijke slinger in eiken kast 60x31x14cm. Cond.: U
Antieke mini comtoise ca. 1880. gesigneerd L + L A. Morez. Ankergang met kleine harpslinger 25x17cm. Cond.: U