Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten Art Deco tafelklok ca. 1920 met Junghans uurwerk. Wijzerplaat van koper en prachtig gestyleerd 23x29x12,5cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk met slagwerk. In zeer goede staat met facetgeslepen glas 25x31x12cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 25 EUR

Oude Art Deco pendule ca. 1930 met Westminster gongslag in zeer goede staat 23x35x12cm. Cond.: G

Franse schoolklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke beschilderde schoolklok (origineel) in zeer goede staat ca. 1890. Met Schwarzwalder uurwerk in zeer goede en functionerende staat ø29cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok, mahoniegekleurd. Compleet met bronzen beelden en uurwerk met maanstand. In zeer goede staat 100x25x17cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Duitse Kienzle wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kuif en knoppen in zeer goede staat 118x41x20cm. Cond.: G

Vrijslinger, Epping Berlin
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse vrijslinger met een zeldzaam messing uurwerk. Gesigneerd "Gebr. Eppner Berlin" met sierlijke slinger in eiken kast 60x31x14cm. Cond.: U

Mysterieus klokje
Resultaat: 100 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U

Mysterieus klokje
Startprijs 80 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U

Mysterieus
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U

Staande klok, Duits
Startprijs 300 EUR

Duitse staande klok ca. 1920 met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Mooi uitgevoerde eikengefineerde kast met snijwerk. De klok bevindt zich in goede staat en heeft Westminster slagwerk 193x57...

Staande klok, Frans
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse staande comtoise klok met origineel beschilderde kast ca. 1880. Met harpslinger en bel 232x50x25cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Friese staartklok
Resultaat: 240 EUR

Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G

Mini comtoise
Startprijs 650 EUR

Antieke mini comtoise ca. 1880. gesigneerd L + L A. Morez. Ankergang met kleine harpslinger 25x17cm. Cond.: U

Comtoise bloemslinger
Resultaat: 220 EUR

Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U

Haantjes comtaise
Startprijs 750 EUR

Antieke Franse zogenaamde haantjes comtoise ca. 1780-1790 met schotelvormige wijzerplaat van emaille. Geheel gereviseerd 38x25cm. Cond.: U

Glazen wandklok
Geen vanafprijs

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 15 EUR

Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U

Friese wandklok (kantoortje)
Resultaat: 350 EUR

Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G

Longcase staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...

Pendule met wandconsole
Resultaat: 40 EUR

Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G