Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...
Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...
Oude Droste cacao porseleinen schenkkan in zeer goede staat. Collectors item 25x21x15cm. Cond.:U
Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...
Zes-persoons theeservies (14-delig) Rosenthal Studio-Line, ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. Theekan H.: 17cm. Cond.: G
Vier oude borden 20e eeuw 1x Societe Ceramique Maastricht 30 April 1909 ter herinnering aan de geboorte van Hare Koninklijke Hoogheid "De prinses der Nederlanden". 1x Delft blauw Zenith Zwolle. 1x gol...
Vier porseleinen figuren ca. 1950 in romantische kledendracht 20-26cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G
Vijf diverse tegels (2 bloempottegels, 1 mangaantegel, 1 blauwe tegel, 1 Delftse tegel Juliana-Bernard 7 Jan. 1937 / 7 Juli 1949 en een tegel van Westraven van 'T Nyvere Twente, lichte randschade)
Zeldzame antiek ivoren netsuke figuurtje met waaier. Het gezicht kan draaien en neemt dan een andere gedaante aan. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm. Cond.: G
Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G
Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
Oud Hutchenreuther koffieservies, Duitsland Zwiebelmuster bestaande uit 5 kop & schotels, 6 gebaksbordjes, melkkan, suikerpotje en koffiekan in zeer goede staat. Cond.: U
Chinees porseleinen Kang Xi schoteltje begin 18e eeuw met blauw decor voorstellend een kustplaats met bergen bomen en gebouwen. Haarscheur en randschade 1,8xø10,7cm. Cond.: R
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Duits porseleinen dekselkom (bonbonniere) 1e helft 20e eeuw gemerkt Dresden Helena Wolfsohn. Vogeldecor en vlinders met rozenknop. 10xø10cm. Cond.: G
Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Twee bisquit porseleinen bloemenvazen 2e helft 20e eeuw met voorstellingen van een heer en dame 22x18x10cm.
Zeven aparte Chinees porseleinen borden ca. 1900 met gouddecor en waterpartij, watervogels en bloemen afgebeeld. 2 Borden zijn 11-kantig. Randschades 3,5x17,5x17,5cm. Cond.: G
3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd