Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petrus Regout servies
Resultaat: 800 EUR

Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...

2 Riddertegels
Resultaat: 2.200 EUR

Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...

Droste kan
Resultaat: 25 EUR

Oude Droste cacao porseleinen schenkkan in zeer goede staat. Collectors item 25x21x15cm. Cond.:U

10 Deel Hutschenreuter
Resultaat: 10 EUR

Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...

6-Persoon theeservies
Resultaat: 25 EUR

Zes-persoons theeservies (14-delig) Rosenthal Studio-Line, ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. Theekan H.: 17cm. Cond.: G

4 Aardewerk borden
Resultaat: 20 EUR

Vier oude borden 20e eeuw 1x Societe Ceramique Maastricht 30 April 1909 ter herinnering aan de geboorte van Hare Koninklijke Hoogheid "De prinses der Nederlanden". 1x Delft blauw Zenith Zwolle. 1x gol...

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 60 EUR

Vier porseleinen figuren ca. 1950 in romantische kledendracht 20-26cm. Cond.: G

Dekselvaasje, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G

5 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Vijf diverse tegels (2 bloempottegels, 1 mangaantegel, 1 blauwe tegel, 1 Delftse tegel Juliana-Bernard 7 Jan. 1937 / 7 Juli 1949 en een tegel van Westraven van 'T Nyvere Twente, lichte randschade)

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame antiek ivoren netsuke figuurtje met waaier. Het gezicht kan draaien en neemt dan een andere gedaante aan. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm. Cond.: G

6 Borden, Villeroy & Boch
Geen vanafprijs

Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G

Hutschenreuther servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Hutchenreuther koffieservies, Duitsland Zwiebelmuster bestaande uit 5 kop & schotels, 6 gebaksbordjes, melkkan, suikerpotje en koffiekan in zeer goede staat. Cond.: U

Kang Xi schoteltje 1720
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi schoteltje begin 18e eeuw met blauw decor voorstellend een kustplaats met bergen bomen en gebouwen. Haarscheur en randschade 1,8xø10,7cm. Cond.: R

Platelen bord
Resultaat: 10 EUR

Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G

Porseleinen dekseldoosje
Startprijs 60 EUR

Duits porseleinen dekselkom (bonbonniere) 1e helft 20e eeuw gemerkt Dresden Helena Wolfsohn. Vogeldecor en vlinders met rozenknop. 10xø10cm. Cond.: G

9-Tegel tableau
Resultaat: 800 EUR

Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)

Tegel emoe, 17e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G

3 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade

4 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...

Tegel vlinder, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)

2 Porseleinen bloemvazen
Resultaat: 15 EUR

Twee bisquit porseleinen bloemenvazen 2e helft 20e eeuw met voorstellingen van een heer en dame 22x18x10cm.

7 Japanse borden
Startprijs 30 EUR

Zeven aparte Chinees porseleinen borden ca. 1900 met gouddecor en waterpartij, watervogels en bloemen afgebeeld. 2 Borden zijn 11-kantig. Randschades 3,5x17,5x17,5cm. Cond.: G

Wedgwood, peper,zout,mosterd
Resultaat: 80 EUR

3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd