Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen havik
Resultaat: 120 EUR

Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 100 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Houten ezelskop
Startprijs 60 EUR

Houtsnijwerk van een Indonesisch rund 18e-19e eeuw. Achterkant diverse gaten gemaakt voor originele bevestiging 30x10x7cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Resultaat: 60 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G

Bronzen aapje, Weens
Resultaat: 40 EUR

Weense bronzen miniatuur, koud beschilderd 19e eeuw. Voorstellend een spottende aap 3x2,4x1,5cm. Cond.: G

Weens brons, koud beschilderd
Resultaat: 60 EUR

Weens bronzen negerjongen met rood mutsje en cremekleurig gewaad, 19e eeuw 3x2x2cm. Cond.: G

Erotisch brons
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, voorstellende twee worstelende naakte mannen. gesigneerd Tupton 23x26x17cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 380 EUR

Bronzen Venus van Milo door Ferdinand Barbedienne (1810-1892 Frankrijk), mooie patina 30x7,5x8,5cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Mata Hari
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 250 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 300 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen stier
Resultaat: 85 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Bronzen kalkoen
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Bronzen vrouwenbuste
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 150 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.

Bronzen fazant
Startprijs 140 EUR

Bronzen beeld van een roofvogel (gier) naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 24,5x36x11,5cm. Cond.: G

Vrouw in gewaad
Startprijs 250 EUR

Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R

Bronzen gier
Startprijs 175 EUR

Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G

Smid met bankschroef
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen figuur op sokkel van een smid met bankschroef en tekening ca. 1900 51xø17cm. Cond.: G

Romein op paard
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur van een Romein op paard ca. 1890, zwaard is gerepareerd 37x29x13cm. Cond.: G

Bronzen stilte
Resultaat: 105 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, onduidelijk gesigneerd,(Dall?) voorstellende een man met hond. "Silence"
21e eeuw, 50x17x21 cm., Cond.:G

Smid met engel
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 van een smid met engel. Bronzen patina in zeer goede staat 45x25x15cm. Cond.: G

2 Meerschuim figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse meerschuim figuren op zwart geëboniseerde sokkeltjes, 1x kind met kool en 1x kind met schaap 12x16x11cm. Cond.: G