Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Everbag, ets
Resultaat: 60 EUR

Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Resultaat: 45 EUR

Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G

Ongesigneerd, dienstmeid
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd vrouwenportret van een dienstmeid ca. 1900, olieverf op paneel 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, Trovati
Resultaat: 190 EUR

Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G

Veenendaal
Resultaat: 35 EUR

A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G

W. Sluiter
Resultaat: 300 EUR

Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...

Bloemstilleven
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G

Gesigneerd B. de Hoog
Resultaat: 300 EUR

Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.

Phillipine Quarles
Resultaat: 250 EUR

Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G

Jacob Maris, gravure
Resultaat: 30 EUR

Jacob Maris (1837 - 1899 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met brug en figuren 20x8,5cm. Cond.: G

Theo Hoytema, ets
Resultaat: 90 EUR

Theo Hoytema (1863 -1917 Holland), ets op papier, slapende haan met kippen 35x27cm. Cond.: G

Maurits v.d. Valk, gravure
Startprijs 30 EUR

Maurits van der Valk (1857 - 1935 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met wilg 27x19cm. Cond.: G

A. Lepere, ets
Resultaat: 50 EUR

August Louis Lepere (1849 - 1918 Frankrijk), handgesigneerd, ets op papier, Provins 21x14cm. Cond.: G

Chris Lebeau, jonge soldaat
Resultaat: 35 EUR

Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G

Ets, Edgar Chahine
Resultaat: 200 EUR

Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd, mandolinespeler
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, mandolinespeler 14x11,5cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U

Miniatuur schilderij
Resultaat: 70 EUR

Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw. Portret van een dame met hoed en een mof in haar handen. geheel ingelijst in een ivoren lijst 14x11cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U

Mondriaan
Resultaat: 700 EUR

Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U

Ongesigneerd, haan
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G

A. van de Berg
Resultaat: 35 EUR

A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G

Tilmus Melcher
Resultaat: 300 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G