Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G
Ongesigneerd vrouwenportret van een dienstmeid ca. 1900, olieverf op paneel 7x9cm. Cond.: G
Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Jacob Maris (1837 - 1899 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met brug en figuren 20x8,5cm. Cond.: G
Theo Hoytema (1863 -1917 Holland), ets op papier, slapende haan met kippen 35x27cm. Cond.: G
Maurits van der Valk (1857 - 1935 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met wilg 27x19cm. Cond.: G
August Louis Lepere (1849 - 1918 Frankrijk), handgesigneerd, ets op papier, Provins 21x14cm. Cond.: G
Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G
Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, mandolinespeler 14x11,5cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U
Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw. Portret van een dame met hoed en een mof in haar handen. geheel ingelijst in een ivoren lijst 14x11cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U