Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meerschuimpijp
Resultaat: 25 EUR

Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G

2 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Hollandse bijbeltjes ca. 1900 met zilveren sloten en originele lederen band. (1 Beschadigd) 14x6,5x9cm. en 12,5x3x9cm. Cond.: G

5 Flessen wijn, 1976
Resultaat: 30 EUR

Vijf flessen rode wijn; 2x Chateau Haut-Guilard Montagne St Emilion 1976, 2x Glos Trimoulet S.H.T. Emilion Grand Cru 1976 en 1x Chteau Cote Bellevue Appellation Cotes de Bourg Controlee 1975.

5 Flessen wijn
Resultaat: 30 EUR

Vijf flessen rode wijn; 2x Christian de Marjan Volnay 1971, 2x Les Pallieres Gigon das 1982 en 1x Chateau Gaillard Saint-Emilion Grand Cru 1982.

2 Koperen wandlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee koperen wandlampen met glazen kappen ca. 1900, firma IANTE England 42x16x22cm. Cond.: G

2 Antieke ringen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G

Kerststal
Resultaat: 60 EUR

Oude kunststoffen kerststal bestaande uit 12 grote figuren in zeer goede staat 7-50cm. 1 Oor van de os mist. Cond.: G Hoofd van kindje Jezus is eraf.

2 Zwarte hoge hoeden
Resultaat: 40 EUR

Twee zwarte hoge herenhoeden in originele doos ca. 1900 30x18x35cm. Cond.: G

Ovaal antiek dienblad
Startprijs 60 EUR

Ovaal 19e eeuws mahoniehouten Engels dienblad met koperbanden in zeer goede staat 5x35x49cm. Cond.: G

Indonesische keukenweegschaal
Resultaat: 22 EUR

Indonesische Weegschaal ca. 1900 met opschrift "C. Schlieper Remscheid, alleen voor huishoudelijk gebruik Tida Boleh Pake Boeat Dagangan" 32xø26cm. Cond.: G

Biedermeier sleutelkastje
Resultaat: 170 EUR

Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

Afrikaanse sierschotel
Resultaat: 20 EUR

Grote Noord Afrikaanse houten sierschotel. Hout is compleet geometrisch ingelegd met been en diverse houtsoorten ø44cm. Cond.: G

Geldcassette
Geen vanafprijs

Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 45 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Tinnen bouilloir
Resultaat: 20 EUR

Antieke tinnen bouilloir ca. 1900 in goede staat 39x26x19cm. Cond.: G

Hindeloopen bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 1e helft 20e eeuw met houtsnijwerk in zeer goede staat 42x110x10cm.

Bronzen inktpot
Resultaat: 90 EUR

Bronzen inktpot op vaste onderschaal ca. 1900. Onderschotel is gedecoreerd met 4 engelenkopjes en de inktpot zelf met 2 putto's. Onderkant gemerkt A. Offerdinger Fr. 14136 13xø21cm. Cond.: G

Pijpenrekje + pijpen
Resultaat: 15 EUR

Oud pijpenrekje met pijpen 17x30x9cm. Cond.: G

Messing wandlamp
Resultaat: 20 EUR

Messing wandlamp ca. 1900, bewerkt 46xø11cm. Cond.: G

Houten radio Philips
Resultaat: 20 EUR

Oude houten radio van PHilips 50-er jaren in uitstekende staat 43x68x24cm. Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 22 EUR

Grote doos diversen o.a; diverse kop en schotels, oude bosatlas, diverse vaasjes, ansichtkaarten, glazen schalen, etsen, tekeningen spaarpotje etc.

Dienblad met servies
Resultaat: 10 EUR

Art Deco nikkelen 4-delige koffieset bestaande uit 1 tablet, koffiekan, melkkan en suikerpot 48x28cm. Cond.: R

Koffiemolen
Resultaat: 15 EUR

Oude koffiemolen met bewerkte gietijzeren bonenreservoir 20e eeuw 27x16x16cm. Cond.: G