Vijf flessen rode wijn; 2x Chateau Haut-Guilard Montagne St Emilion 1976, 2x Glos Trimoulet S.H.T. Emilion Grand Cru 1976 en 1x Chteau Cote Bellevue Appellation Cotes de Bourg Controlee 1975.
Vijf flessen rode wijn; 2x Christian de Marjan Volnay 1971, 2x Les Pallieres Gigon das 1982 en 1x Chateau Gaillard Saint-Emilion Grand Cru 1982.
Twee koperen wandlampen met glazen kappen ca. 1900, firma IANTE England 42x16x22cm. Cond.: G
Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G
Twee zwarte hoge herenhoeden in originele doos ca. 1900 30x18x35cm. Cond.: G
Ovaal 19e eeuws mahoniehouten Engels dienblad met koperbanden in zeer goede staat 5x35x49cm. Cond.: G
Indonesische Weegschaal ca. 1900 met opschrift "C. Schlieper Remscheid, alleen voor huishoudelijk gebruik Tida Boleh Pake Boeat Dagangan" 32xø26cm. Cond.: G
Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G
Grote Noord Afrikaanse houten sierschotel. Hout is compleet geometrisch ingelegd met been en diverse houtsoorten ø44cm. Cond.: G
Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Antieke tinnen bouilloir ca. 1900 in goede staat 39x26x19cm. Cond.: G
Bronzen inktpot op vaste onderschaal ca. 1900. Onderschotel is gedecoreerd met 4 engelenkopjes en de inktpot zelf met 2 putto's. Onderkant gemerkt A. Offerdinger Fr. 14136 13xø21cm. Cond.: G
Oude houten radio van PHilips 50-er jaren in uitstekende staat 43x68x24cm. Cond.: U
Grote doos diversen o.a; diverse kop en schotels, oude bosatlas, diverse vaasjes, ansichtkaarten, glazen schalen, etsen, tekeningen spaarpotje etc.
Oude koffiemolen met bewerkte gietijzeren bonenreservoir 20e eeuw 27x16x16cm. Cond.: G