Oude stoomwals van metaal (functioneel met brander) "Old Smokey" 2e helft 20e eeuw 21x33x15cm. Cond.: G
Zes delen speelgoed, waaronder diverse Trix wagons en een loc met originele doos. Cond.: G
Duitse houten renslee ca. 1890 met stuur. Lichte wormbeval 34x145x47cm. Cond.: G
Vijf modelauto's van Mira en Giodi, schaal 1:18; 1x Ferrari 348 (Mira), 1x Ferrari 365 GTS/4 Daytona 1969 (Giodi), 1x Mercedes Benz 280SL 1968 (Giodi), 1x Ford Mustang 1965 (Mira), 1x Buick Century 19...
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Chevrolet Corvette zwart/rood (1957), 1x Chevrolet Corvette groenblauw/wit (1957), 1x Mercedes Benz 300SL, 1x Lancia Aurelia B24 Spider (1955).
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Pop met bisquit porseleinen beschilderd hoofd ca. 1910. Open mondje, boven 4 tandjes, slaapogen en in de nek gemerkt 3200.
Poppenwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem, originele beschildering. Stoffering van de kap is vergaan, verder in goede staat 64x75x35cm. Cond.: R
Oude blikken havenkraan met opwindmechanisme 40-er/50-er jaren in matige staat (roest). Vermoedelijk Duitsland 30x48x18cm. Cond.: M
Oude vooroorlogse blikken speelgoedkanon met mechaniek in redelijke staat. Vermoedelijk Duitsland. Lichte roestaanslag 11x17x7cm. Cond.: R
Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G
Kleine oude poppenstoel. Opklapbaar met eetblad en telraam. Bruin beschilderd, in goede staat 73x33x40cm. Cond.: G
Grote antieke kinderwagen met kap (licht beschadigd) en porseleinen handgreep met originele beschildering. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. Wielen en bladveren in goede staat 125x113x50cm. Cond.: G
Twee oude modelauto's van het merk Metosul 1:43; 1x Citroen DS19, 1x Alfa Romeo Giulietta Spider. Cond.: G
Zes modelauto's van het merk Yonezawa Diapet 1:40; 2x Nissan EXA Coupe, 1x Nissan Fairlady Z, 1x Mazda 323, 1x Nissan Skyline GT-R, 1x Mazda MX-5, 1x
Vier modelauto's van Corgi, 1:36, 2x Rolls Royce SIlver Dawn, 1x Austin London Taxi, 1x Bentley R series. Cond.: G
Negen modelauto's van Dinky Matchbox 1:43; 2x DY14 Delahaye 145 Chapron 1946, 2x DY11 1948 Tucker Torpedo, 1x DY5 Ford V8 Pilot 1948, 1x Dy17 Triumph Dolomite 1939, 1x DY24 Ferrari Dino 246 GTS 1973, ...
Vijf modelauto's van Corgi, 1:36, 2x Jaguar XJS (1x zwart, 1x wit), 1x Jaguar XK 120, 2x Mercedes Benz 300S (1x grijs, 1x rood). Cond.: G
Zeven modelauto's van Corgi, 1:43; 1x MG TF, 1x Jaguar XK 120 (1:43), 1x Jaguar XK 120 (1:36), 1x Porsche 924, 1x Pontiac Firebird (voorruit gebarsten), 1x Porsche 356 A Speedster, 1x MGA 1600MKI. Aut...
Zeldzame modelauto van Western Models 1:43, Playmouth Fury 1958, model verkeerd in erg goede staat.
Zeven modelauto 1:43 van Brumm en Vitesse; 4x Modelauto's van Vitesse; 1x Peugot 106, 1x Cadillac, 1x Chrysler Town&Country, 1x Triumph TR. 3x Modelauto's van Brumm; 1x Jaguar XK 120 Coupe "MPH 682", ...
Drie modelauto's van het merk Auto Pilen, 1:43, 1x Porsche 917 "Mod. 331", 1x Porsche Carrera 6 "Mod. 303", 1x Opel Manta "Mod. 345" Cond.: G
Acht modelauto's van het merk Gama 1:37 - 1:43, 2x Mercedes Benz 300Sl 500SL "1137" (1x rood, 1x grijs), 1x Merc. 230SL "1179", 2x Opel GT 1900 "9830" (1x geel, 1x rood), 1x Kadett GSi "1196", 1x BMW ...
Vijf modelauto's 1:43, 1x "Eligor" Citroen DS 21 1967, 1x 1x "Rextoys" Cadillac V16 1938-40, 1x "Tomica Dandy Tomy" Mazda Savanna RX-7 (DJ-8), 1x "Joal Miniaturas" Chevrolet Monza GT, 1x "JC made in...