Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glas waarvan de schaal gemerkt is "Eisch". De 2 karaffen zijn ongemerkt. Alle delen zijn blauw-groen van kleur 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Likeurset met karaf
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Amsterdamse school likeurset van Jaap Gidding (1887 - 1955) (Gewerkt bij Copier Leerdam). 6-Delig; 1 Karaf 22xø13cm. en 5 likeurglazen 4xø5,5cm. Stop is niet origineel

Romeins glas, 3e-4e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Prachtig Romein glazen vaasje (zalfflesje) met 5 lussen in zeer goede staat, 3e-4e eeuw? 5,5x4,5cm. Cond.: G

Mondgeblazen pijpvaas
Resultaat: 60 EUR

Oude mondgeblazen pijpvaas van Royal leerdam 20e eeuw, wit met oranje 39xø9cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G

Gegraveerd glas
Startprijs 20 EUR

kapot gevallen

Barokglaasje, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Prachtig 18e eeuws gegraveerd barokglaasje met brede voet 11,8xø5,7cm. Cond.: U

Kristalglazen vaas
Resultaat: 25 EUR

Amerikaanse kristalglazen vaas met silveroverlay 925/000 met bloemotief 20e eeuw. H.: 25cm. Cond.: G

2 Drinkglazen
Startprijs 10 EUR

Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G

Kristallen schaal
Resultaat: 35 EUR

Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met silveroverlay met floraal decor 20e eeuw, ø27cm. Cond.: G

2 Glazen, Hamburg
Resultaat: 10 EUR

Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G

Glazen snuifbottle
Startprijs 60 EUR

Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G

5 Delen kristal
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse delen kristal o.a; 1x geslepen kristallen karaf met originele stop H.: 32cm, 1x rondom handgeslepen kristallen dekseldoos 7x18x11cm., 1x rose kristallen hengselmandje H.: 13cm. 1x Art Dec...

Divers kristal en glas
Startprijs 20 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

Opaline vaas
Startprijs 15 EUR

Oplaine vaas met kraag eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen en gouddecor 24xø10cm. Cond.: G

4 Delen glas en kristal
Startprijs 25 EUR

Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G

Kristallen vaasje, Maastricht
Startprijs 40 EUR

Kristallen vaasje van de firma Kristal Unie Maastricht. Ontwerp en gemaakt door Max Verboeket. Maastricht Unika vaas ca. 1930-1940 21,5xø7,5cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Startprijs 30 EUR

Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G

3 Glazen vazen
Resultaat: 15 EUR

Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.

2 Grote glazen
Startprijs 20 EUR

Twee grote decoratieve glazen met cassis-kleurige kelken 21e eeuw. Bewerkt 28xø10cm. Cond.: G

Decanteer karaf
Startprijs 20 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

5 Vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf Millefiori vaasjes in Murano stijl 2e helft 20e eeuw. Amforavormig en verschillende kleuren H.: 13cm. Cond.: G

Kunstglazen vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote moderne vaas 2e helft 20e eeuw, mogelijk Murano glass-fusing 33xø17cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G