Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
1 Zilveren tasbeugel en 1 zilveren beugeltasje met keur ca. 166gr. 6-9cm. Cond.: G
Antiek zilveren tasbeugeltje met ketting aan kostuumhaak Cond.: U
Zilveren presse-papier van een kreeft 20e eeuw 800/000 ca. 76gr. 3x10x10cm. Cond.: G
Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U
Grote zilveren Koran-gebedshanger (sultanaat Oman) ca. 152 gr., Cond.:U
Zes zilveren Biedermeier zilveren lepeltjes Hollands 835/000 ca. 39gr. Cond.: U
Zilveren chatelaine ca. 1890, gemerkt MCRCO ca. 36gr. L.: 28cm. Cond.: G
Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U
Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U
Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U
Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G
Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U