Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doosje met div. zilv. hangers
Resultaat: 20 EUR

Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U

Lepeldoosje met 6 zilv. lepels
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer lepeldoosje met 6 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, jaarletter P: 1975. Gewicht lepeltjes ca. 61gr. Cond.: U

Djokja zilveren geldknip
Resultaat: 10 EUR

Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U

3 Zilveren onderzetters
Resultaat: 22 EUR

Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U

5 Zilveren miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U

Tasbeugel + Tasje
Resultaat: 70 EUR

1 Zilveren tasbeugel en 1 zilveren beugeltasje met keur ca. 166gr. 6-9cm. Cond.: G

Zilveren theeduimpje
Resultaat: 30 EUR

Mooi Hollands zilveren theeduimpje, Haags lofje 835/000 ca. 20gr. L.: 9,5cm. Cond.: U

Zilveren tasje met haak
Resultaat: 40 EUR

Antiek zilveren tasbeugeltje met ketting aan kostuumhaak Cond.: U

Presse-papier, kreeft
Resultaat: 115 EUR

Zilveren presse-papier van een kreeft 20e eeuw 800/000 ca. 76gr. 3x10x10cm. Cond.: G

Zilveren houder
Resultaat: 35 EUR

Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U

Bijbeltje met zilv. slot
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G

Zilveren Koranhanger
Resultaat: 85 EUR

Grote zilveren Koran-gebedshanger (sultanaat Oman) ca. 152 gr., Cond.:U

2 Zilveren vorkjes + 1 lepel
Resultaat: 30 EUR

Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G

6 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren Biedermeier zilveren lepeltjes Hollands 835/000 ca. 39gr. Cond.: U

Bijbel met zilv, sluiting
Resultaat: 45 EUR

Antieke handbijbel met zilveren slot 1865.

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 45 EUR

Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1875 met zilveren bijbelslot in uitstekende conditie. 14x9x5cm.

Bijbel, dubbele sloten
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G

Chatelaine
Resultaat: 80 EUR

Zilveren chatelaine ca. 1890, gemerkt MCRCO ca. 36gr. L.: 28cm. Cond.: G

Hollands zilv. theebus
Resultaat: 400 EUR

Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U

Zilv. theepot, ivoren dop
Resultaat: 325 EUR

Antiek zilveren theepotje, jaarletter N: 1872, MT: B2 Johannes Balfoort Utrecht. 835/000 ca. 202gr. Cond.: U

Verzilverde broodmand
Resultaat: 60 EUR

Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U

2-Delig Zilv. theeservies
Resultaat: 500 EUR

Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G

Zilveren lepel
Resultaat: 30 EUR

Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U

Hollandse gegrav. suikerschep
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U