Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Borden
Startprijs 10 EUR

Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R

2 Kopjes & 1 schotel
Startprijs 10 EUR

2 Kopjes & 1 schotel. Kopjes zijn zogenaamde snorkopjes (wanneer je koffie drinkt wordt de snor niet nat d.m.v. een speciaal schotje). Kopjes zijn Duits eind 19e eeuw, beide met tekst "Zu schonen dein...

Porseleinen dekselpot
Startprijs 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Imari bord ø17,5cm.
Resultaat: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

Kaststel 3-Delig
Startprijs 15 EUR

Antiek 3-delig kaststel ca. 1890, mintgroen opaline glas (1 vaas heeft een barst), 38x15cm. en 27,5x13cm. Cond.: R

Kaststel 2-Delig
Startprijs 25 EUR

Twee porseleinen vazen Delfts blauw 20e eeuw, Jugendstil vorm, decor met bloemen en schepen 27xø12cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Resultaat: 10 EUR

18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R

Capodimonte sierbord
Resultaat: 10 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

3-Delig vazenstel
Resultaat: 10 EUR

Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R

3 Porseleinen figuren
Startprijs 10 EUR

3 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Paartje, 1x man met banjo, 1x man met hoed. 25cm. 16cm. en 18cm. Cond.: G

3 Porseleinen figuren
Startprijs 10 EUR

3 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. 1 Figuur is gelijmd 2x21cm. en 1x25cm. Cond.: G

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G

Sauskom
Startprijs 45 EUR

Meissen sauskom "veldbloemen", 2e keus 10x24x14cm. Cond.: U

7 KPM kerstborden
Resultaat: 10 EUR

Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.

Porseleinen uil
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.

10 Deel Hutschenreuter
Resultaat: 10 EUR

Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.

Imari bordje
Resultaat: 10 EUR

Chinees imari bord ca. 1900 met afbeelding van een bloemenvaas ø22cm.

Tegel, landschap
Startprijs 20 EUR

Antieke Jugendstil geglazuurde tegel ca. 1910 met lijst 26x16cm. Cond.: G

7 Delen ivoor
Startprijs 50 EUR

Kavel met 7 delen antiek ivoor China 1e helft 20e eeuw, waaronder 2 leeuwen, 1 olifant, 1 visser (hengel is gebroken), 2 kleine lepels en een vaas 1,5-11,5cm. Cond.: G

Bizon beeld Volkstedt
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen beeld van een bizon 1e helft 20e eeuw. Modelnr.: 7145. Polychroom beschilderd op ovale sokkel 24cm. (1 hoorn gelijmd)

3 Delen P.M.I. porselein
Startprijs 15 EUR

3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G