09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Startprijs 50 EUR

Satsuma vaas
Startprijs 30 EUR

Grote aardewerken Japanse Satsuma vaas 1e helft 20e eeuw met decor van bladgoud en Geisha's 25xø17cm. Cond.: G

Omega ketting GG/WG
Startprijs 650 EUR

Omega ketting, 1 kant WG 585/000 andere kant GG 585/000. L.44 cm. ca. 7.4 gr.

Oorstekers/parel
Startprijs 550 EUR

Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.

Hanger GG
Startprijs 750 EUR

Hanger GG 750/000 bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een Zuidzee parelø 15 mm. L.2.5 cm.

Set zilver/parel/zirk.
Startprijs 300 EUR

Sieraden set zilver 925/000 bezet met zirkonia en een parel. Bestaande uit een hanger ø1.5 cm.,ring ø55,en oorstekers.

Broche
Startprijs 20 EUR

Broche in de vorm van een zeepaardje.

Armband
Startprijs 40 EUR

Hanger
Startprijs 30 EUR

Chinese commode
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G

Tableau met Oosters figuur
Startprijs 100 EUR

Groot tableau in standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

Gegraveerd glas
Startprijs 20 EUR

kapot gevallen