Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren overlay vaasje
Resultaat: 110 EUR

Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U

Ketting met granaat
Startprijs 60 EUR

Dubbel rijig granaat snoer L.39 cm.

Granaat armband
Startprijs 300 EUR

Armband van 5 rijen granaat,sluiting GG 585/000 bewerkt met 3 granaten L 20 cm.

Hanger zilv/zirk/zw.toermalijn
Startprijs 50 EUR

Hanger zilver 925/000 bezet met zirkonia en een ovale zwarte toermalijn, L 3 cm.

Ring zilver/bergkristal/zirk.
Startprijs 45 EUR

Ring zilver 925/000 met bergkristal en zirkonia, ø56, ca.14 gr. Bijzonder mooi gemaakt.

Hanger zilv/saf/granaat/wtopaas
Startprijs 35 EUR

Hanger zilver 925/000 bezet met saffier,granaat en witte topaas, L.2.5 cm.,

Armband zilver w.topaas/zirk.
Startprijs 65 EUR

Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.

Ketting zilv/carneool/w.topaas
Startprijs 95 EUR

Ketting zilver 925/000 met carneool en witte topaas. L.40 cm., ca.34.8 gr.

Set met amethist
Geen vanafprijs

Ketting waaraan 2 amethist kogels en bijpassende oorstekers

Ring zilv/robijn
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met robijnen. ø 56, ca. 5.95 gr.

Ring zilv./rose verg.granaten
Startprijs 60 EUR

Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

Oorhangers zilv.verg/robijn
Geen vanafprijs

Oorhangers zilver 925/000 verguld bezet met een robijn.

Zilveren visschep
Resultaat: 80 EUR

Prachtig zilveren antieke visschip met een handgegraveerd medaillon in de bak, MT.:BC- eind 1800, Het ivorenheft vertoont scheurtjes. L.31 cm., Cond van de bak:U

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U

Zilveren beeld
Startprijs 200 EUR

Buitenlands zilveren vrouwenbeeld met waterkruiken op hoofd, versierd met diverse belletjes op lichaam en klleding. ca.553 gr., H.34.5 cm., Cond.:U

3-Delig Engels servies
Startprijs 600 EUR

3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U

Kristallen beschuitbus, zilv. knop
Startprijs 140 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op een onderschotel. Lichte beschadigingen Cond,: R

Plate ketel + comfoor
Startprijs 80 EUR

Antieke plated schenkkan om comfoor met brander in zeer goede staat. Mooi bewerkt 34x16x20cm. Cond.: G

Zilveren asbak
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U

2 Zilv. servetringen
Startprijs 60 EUR

Stel Hollands zilveren servetringen ca. 71gr. Cond.: U

Zilveren roomkannetje
Startprijs 80 EUR

Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G

2 Delen verzilverd
Startprijs 15 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Hartvormige hanger
Resultaat: 10 EUR

Medaillon in hart model, rondom bewerkt .decoratief.

Zilveren broodmand
Startprijs 900 EUR

Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U