Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tas, zilv. beugel + ketting
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U

Zilveren kledingborstel
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U

Collier WG
Startprijs 420 EUR

Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.

Dameshorloge WG, le Coultre
Resultaat: 650 EUR

Damesarmband horloge WG 750/000, Jeager Le Coultre, met milanese band, handopwinding. L. 17 cm.,Goudgewicht 28.8 gr.

Smaragd/briljant ring
Resultaat: 400 EUR

Ring WG585/000,ø56, bezet met 6 briljanten 0.24ct.TW/loepzuiver, 3 smaragden cabochone 2.95ct. voormalige verk.prijs €2028.- 12.8 gr.

Gevlochten parel collier
Startprijs 85 EUR

Collier gemaakt van gevlochten parels, sluiting GG585/000. L.42 cm.

Parelcollier
Startprijs 175 EUR

Parelcollier 3 rijen, sluiting WG 585/000 bezet met 3 parels, L.39 cm.

Parelketting, WG slot
Geen vanafprijs

Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.

Hanger WG parel
Startprijs 1.350 EUR

Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel ø 15/16 mm., 3 diamantjes ca. 0.023 crt.

Choker
Startprijs 400 EUR

Designer collier WG 750/000 met groene toermalijndruppel,14 briljanten0.105ct. TW/loepzuiver, L42cm. 16.5 gr.

Set parel armb.
Startprijs 25 EUR

Leuke set bestaande uit 4 armbanden op elastiek met zilverdraad, grijze en witte parels,oorstekers grijze parel, hanger waaraan 1 grijze en 1 witte parel.

Ring WG saffier/brilj.
Startprijs 180 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes. ø 55, ca. 4.7gr.

Ring WG saffier
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier en briljant ca. 1.50 crt. ø56, ca. 5.20 gr.

Ring WG saffier
Startprijs 300 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier, en briljant ca. 0.14 crt. ø54, ca.3.5 gr.

Zilv. gelobte brandewijnkom
Startprijs 125 EUR

Zilveren gelobte brandewijnkom op vier pootjes met 2 oortjes 800/000 ca. 106gr. 17x11x5cm. Cond.: U

Zilv. ring, barnsteen
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55

Engels zilv. spiegel
Startprijs 250 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Theebus Friesglas, zilv. rand
Startprijs 150 EUR

Fries draadglazen theebus met fraaie zilveren hals en dop. Kleine ris in het glas

Silverplated tafelopzet
Resultaat: 30 EUR

Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G

Silverplated WMF servies
Startprijs 40 EUR

3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G

Dameshorloge, double
Geen vanafprijs

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Antiek kristallen geslepen parfumflesje met zilveren dop en hals. Met glazen stopje H.: 8cm. Cond.: U

Ruit kristallen vaasje, zilv. voet
Resultaat: 35 EUR

Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U