Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U
Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.
Ring WG585/000,ø56, bezet met 6 briljanten 0.24ct.TW/loepzuiver, 3 smaragden cabochone 2.95ct. voormalige verk.prijs €2028.- 12.8 gr.
Collier gemaakt van gevlochten parels, sluiting GG585/000. L.42 cm.
Parelcollier 3 rijen, sluiting WG 585/000 bezet met 3 parels, L.39 cm.
Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.
Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel ø 15/16 mm., 3 diamantjes ca. 0.023 crt.
Designer collier WG 750/000 met groene toermalijndruppel,14 briljanten0.105ct. TW/loepzuiver, L42cm. 16.5 gr.
Leuke set bestaande uit 4 armbanden op elastiek met zilverdraad, grijze en witte parels,oorstekers grijze parel, hanger waaraan 1 grijze en 1 witte parel.
Ring WG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes. ø 55, ca. 4.7gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier en briljant ca. 1.50 crt. ø56, ca. 5.20 gr.
Ring WG 585/000 bezet met een groene saffier, en briljant ca. 0.14 crt. ø54, ca.3.5 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55
Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G
3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U