Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten theetafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten theetafel met porseleinen los bovenblad met voorstelling van vogel in het bos, Grunderzeit Duitsland. Gebarsten 77x43x70cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met etage
Startprijs 30 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R

Hollandse Willem III salontafel
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III notenhouten salontafel (ingekort) 57x83x112cm. Cond.: G

Zeskantig bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G

Eikenhouten halkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G

2 Notenhouten bijzettafels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G

Smeedijzeren tuintafel
Resultaat: 30 EUR

Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U

Hangvitrine
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten hangvitrine ca. 1920 88x61x15cm. Cond.: G

Vitrine
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten vitrine 1e helft 20e eeuw, schuin aflopend 50x61x23(boven)33(onder). Cond.: G

Chinese commode
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G