Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuwse Louis Quinze kabinet ,staand op klauwpoten, van noten met wortelnoten fineer op eiken. Getoogde deuren met rocailles op de deuren en koplijst. Origineel bronzen beslag, sloten en s...

Penanten kast 1840-1850 Holland
Startprijs 250 EUR

Antieke mahoniehouten commode laat Biedermeier met 2 deuren en 1 lade. Mooie rocailles op de deuren en getorste zuilen op de hoeken. 74x101x48cm. Cond.: G

Henry Deux Buffet ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...

Eiken broodkast, intarsia
Resultaat: 900 EUR

Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...

Bureau, brons beslag
Resultaat: 380 EUR

Aparte Franse Louis Quinze stijl dames schrijfsecretaire ca. 1930 met band inlegwerk. Noten met wortelnoten fineer (ook zijkanten). Prachtig bronzen beslag (ook op de poten), in goede ongerstaureerde ...

Armstoel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Mahonie naaitafeltje
Startprijs 130 EUR

Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten naaitafeltje met gedraaide poten binnenin met vakverdeling. Bevindt zich in ongerestaureerde staat 71x50x39cm. Cond.: R

Dekenkist
Resultaat: 620 EUR

Hollandse eikenhouten dekenkist staand op bolpoten 1e helft 18e eeuw. Rijk gestoken aan de voorzijde met figuren. Origineel beslag,sleutel en slot. 76x122x54cm. Cond.: G

Eiken notariskast
Resultaat: 450 EUR

Grote eikenhouten Hollandse driedeurs notariskast met binnenwerk ( lades en vakverdeling op alfabet) ca.1890. Sierwerk op de lijsten 228x207x42 cm. Cond.:G

Mahonie kast, borden opstand
Startprijs 100 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1870 met schuine hoeken en redelijke ongerestaureerde staat 91x57x103cm. Cond.: G

Tijdschriftenhouder
Startprijs 45 EUR

Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G

Victoriaanse commode
Startprijs 100 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Engelse commode ca. 1870 in goede, ongerestaureerde staat 89x97x48cm. Cond.: G

Eiken armleunstoel
Resultaat: 325 EUR

Eikenhouten barok-stijl stoel ca. 1880 met bewerkte lederen zitting en rugleuning, onderling verbonden poten en voorzien van houtsnijwerk met putto gezichten. Leder is bijzonder mooi bewerkt met wapen...

Kwik barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G

Gestoken barometer
Resultaat: 200 EUR

Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G

Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Resultaat: 15 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

2-Delige Werdicke kast
Startprijs 800 EUR

2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.

Dames Schrijfbureau
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehout met eiken damesschrijfbureau met 3 lades en uittrekblad. Origineel groen schrijfleer ca. 1910 in zeer goede staat 77x60x108cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel
Startprijs 120 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900 met onderling verbonden gedraaide poten in zeer goede staat 79x124x83cm. Cond.: G

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 20 EUR

4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G

6 Louis Philipe stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes Hollandse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met groene velours bekleding ca. 1870. 95x43x48cm. Cond.: R

Teakhouten TV kastje
Resultaat: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Victoriaanse klaptafel
Resultaat: 185 EUR

Antieke Engelse klaptafel (hangoortafel) met 1 lade en koperen wieltjes 73x93x86cm. Cond.: G