Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schepijs houder
Resultaat: 60 EUR

Exclusieve Art Deco schepijs bewaar-houder. Bewerkt roodkoper met deksel en glazen binnenkom. Duitsland gesigneerd ca. 1920. Prachtige vormgeving 36x45x33cm. Cond.: U

Dienblad, inlegwerk
Startprijs 120 EUR

Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G

Sluitgewichten, groot
Resultaat: 400 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G

Sluitgewichten, midden
Resultaat: 225 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G

Sluitgewichten, klein
Resultaat: 180 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen, onder andere; oude bijbel, visweegschaal, trompet, kruik, tafelbel, koperen sierbord, strijkijzer en kandelaar Cond.: G

Marmeren schrijfset 1910-1920
Resultaat: 60 EUR

Complete 6-delige Art Deco marmeren bureauset bestaande uit; 2 inktpotten met reservoir, stempelkussen, briefopener en zegelstempel 10x35x202cm. Cond.: G

Aardewerk weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote keramiek weegschaal 1e helft 20e eeuw. Beschadigingen aan de rand 30x60x25cm. Cond.: G

Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G

Stenen vijzel + stamper, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G

Pathefoon
Resultaat: 90 EUR

Originele "His Masters Voice" grammofoon ca. 1920. Eikenhouten kast met twee deurtjes en vakverdeling voor de bakelieten platen. In zeer goede staat 40x40x50cm. Cond.: G

2 Bronzen wandblakers
Resultaat: 80 EUR

Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G

Lakstempel, 16e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Originele grote lakzegel gedateerd 1591 met Latijnse tekst waarin Saxonia wordt vermeld. (Saxen Duitsland). De lakzegel bevind zich nog in originele waskom. Linker gedeelte niet aanwezig Cond.: R

8 Delen bodemvondsten
Startprijs 20 EUR

Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G

Schemerlamp, ijzer
Resultaat: 75 EUR

Zware oude smeedijzeren tafellamp met oranje-geel kleurige cameo-glazen kap. 20e Eeuw 59xø21cm. Cond: G

Staande schemerlamp, ijzer
Resultaat: 125 EUR

Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G

Antieke rokkandelaar
Resultaat: 220 EUR

Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Startprijs 250 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet met schede 1e helft 20e eeuw U.618 in originele staat L.: 61cm. Cond.: G

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 500 EUR

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G

Grote Perzische kris
Startprijs 20 EUR

Grote oude Perzische kris 20e eeuw van messing, plated, metaal en hout 50x10x2cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse bajonet "XIX R.B. No. 707 7132 A.v.v. HcF", in zeer goede staat L.: 54,5cm. Cond.: G