Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstwerk, S. Petrolini
Resultaat: 20 EUR

Kunstwerk van S. Petrolini gemaakt op brons/blik. Afbeelding van een fantasievogel met bloemen 20e eeuw 33,5x45cm. Cond.: G

Afrikaanse sierschotel
Resultaat: 20 EUR

Grote Noord Afrikaanse houten sierschotel. Hout is compleet geometrisch ingelegd met been en diverse houtsoorten ø44cm. Cond.: G

Dekselblik
Resultaat: 14 EUR

Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G

Sierschotel
Startprijs 15 EUR

Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G

Engels inktstel
Startprijs 20 EUR

Engels inktstel met een vliegtuig ca. 1950. Eikenhouten plaat op 4 bolpootjes met plexiglazen inktpot en pennenhouder. Vliegtuig is van het model B-24. 1 Deel van het inktstel mist 30x10x23cm. Cond.: ...

Waaier, eind 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Waaier eind 19e eeuw gemaakt van been met florale motieven 20cm. Cond.: R-G

Art Deco lamp
Resultaat: 60 EUR

Staande Art Deco lamp 1e helft 20e eeuw, electrisch met 1 fitting. Voet is van zwart gelakt gietijzer, kap is van melkglas H.: 140cm. Cond.: G

Beeld, meisje te paard
Geen vanafprijs

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S

Geweven wandkleed
Startprijs 10 EUR

Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G

Lanspunt, 17e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U

Haardstel
Geen vanafprijs

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

Schild met 2 zwaarden
Startprijs 80 EUR

Decoratief wandschild met 2 gekruisde zwaarden aan de achterzijde 20e eeuw. Schild is bewerkt met diverse strijdscenes in de stijl van de 16e eeuw. Schild: 63x45cm. Zwaard: 73,5cm.

Hoorn des overvloeds
Startprijs 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

Vier glas-in-lood ramen, 3x ge(brand)schilderd en 1x koud beschilderd (1 raam met barst) 20e eeuw 17-27cm. Cond.: R

Friese kerfsnede kist
Resultaat: 10 EUR

Oude Friese kerfsnede kist ca. 1920 met origineel slot in goede staat 13x37x25cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

Kruisbeeld in lijst
Resultaat: 45 EUR

Antiek zilverkleurig kruisbeeld in lijst achter bol glas ca. 1900. 43x34cm. Cond.: U

Koebel
Resultaat: 74 EUR

Oostenrijkse koebel ca. 1900 in goede conditie.

Tafelklok, Amsterdamse school
Resultaat: 97 EUR

Amsterdamse school pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.

Eikenhouten spiegel ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Oude spiegel ca. 1920 met facetgeslepen glas en eiken omlijsting 64x68cm. Cond.: G

Stoommachine
Startprijs 50 EUR